Що таке гель для нігтів? Відомі і популярні марки

гель для нігтів

Досягнення сучасної косметології не перестають дивувати і радувати своїми винаходами дівчат, які прагнуть виглядати бездоганно. Мало яка дівчина не мріє про довгі красиві нігті без вад, які при певному підході можуть стати витвором мистецтва. Але сьогодні ця проблема може бути вирішена абсолютно для всіх. Завдяки такій технології, як нарощування гелем, будь-яка охоча може стати власницею красивих, рівних нігтів абсолютно будь-якої форми і довжини.

Гель для нігтів – що це?

Гель для нігтів – це один з найпопулярніших матеріалів для нарощування. Він володіє такими властивостями, як міцність, стійкість до пошкоджень, гладкість, довговічність і блискуча поверхня. Адже саме цього так не вистачає дівчатам, які прагнуть мати гарні нігті.
Різні гелі володіють відмінними один від одного властивостями, наприклад, вони можуть мати різну структуру, склад, консистенцію – це дозволяє майстру підібрати такий, який буде зручний в нанесенні саме для нього, і буде добре триматися після полімеризації.
Серед достоїнств гелю, як матеріалу для нарощування, можна відзначити, що він не шкодить натуральній нігтьовій пластині. Сучасні гелі розроблені з урахуванням росту рідної нігтьової пластини, тому вони не пригнічують її природну біологічну структуру. Крім того, сучасні матеріали не викликають алергії і є безпечними як для здоров’я нігтів, так і шкіри рук.
Серед технічних характеристик, можна виділити наступні достоїнства гелю для нігтів. Перш за все, він лягає рівним шаром на поверхню нігтя і відноситься до самовирівнювальних матеріалів. Після нанесення і полімеризації, він міцно закріплюється на нігтьовій пластині. Крім того, легко піддається обробці, що дозволяє надати нігтям будь-яку форму.
Завдяки своїм властивостям, гель для нігтів дозволяє створювати неповторні нейл-дизайни. Наприклад, техніка «акваріум» дозволяє «запечатати» в нігті різноманітні декоративні матеріали – це і бульонки, і стрази, блискітки, і навіть кольорові нитки або черепашки. Покриті прозорим шаром гелю, вони не створюють зайвого об’єму і приголомшливо виглядають.

Популярні марки – виробники гелю для нігтів

Однією з популярних професійних ліній є продукція компанії. Ibd. Professional Nail Systems. Це американський бренд, який існує на ринку більше 30 років. Гелеві технології нарощуючих нігтів. Ibd. завжди були одними з найпопулярніших. На сьогодні сучасні матеріали від марки дозволяють створювати не тільки традиційний гелевий манікюр, але і тривимірні дизайни.
Ще однією з провідних марок в індустрії догляду за руками і нігтями є компанія Creative Nail Design. Вона існує на ринку більше 20 років і є лідером у своєму сегменті.
Серед інших марок, також можна виділити такі фірми, як «NailCity» або «Jina».
Красиві і доглянуті нігті завжди були основною деталлю образу кожної жінки.

Залишити коментар