Як зняти гель з нігтів

Як зняти гель з нігтів

Напевно кожна жінка хоче мати довгі здорові нігті, яким можна надати будь-яку форму або покрити красивим лаком. Коли ми збираємося йти на важливий захід, крім ретельно продуманого образу та макіяжу, ми завжди дбаємо і про свої нігті. На жаль, на плечі жінки лягають і господарські потреби, які не завжди дозволяють мати гарні нігті. Адже чимала кількість хімічних та миючих засобів, не надає їм здоров’я.
Однією з альтернатив для жінок, бажаючих мати бездоганний манікюр, стало гелеве нарощування нігтів. Завдяки спеціальній технології, ви можете створити ніготь будь-якої форми і довжини, який протримається на руках чималий період часу.

Як зняти гель з нігтів без шкоди

Будь-яка дівчина, яка стикалася з нарощуванням нігтів, знає, що для закріплення субстанції на нігті, використовується спеціальна лампа з ультрафіолетовим випромінюванням. Відповідно, щоб прибрати гель з поверхні нігтя, необхідна спеціальна процедура і стандартний вихід – ацетон не допоможе в цій ситуації.
Одним з рішень є відвідування салону краси, в якому майстер видалить гелеве покриття з нігтів, застосовуючи технології, які не можна відтворити самостійно. Однак, це досить дорога процедура.
Так, зняти гелеве покриття з нігтів можливо і в домашніх умовах. Для цього вам знадобиться наступний набір інструментів – це манікюрні щипчики, пилочка і професійна пилка-полірувальник.
На першому етапі вам необхідно підстригти нігті щипчиками, але не варто захоплюватися і підстригати їх під корінь. При цьому постарайтеся зрізати вільний край якомога акуратніше, щоб не пошкодити свою натуральну нігтьову пластину. Далі, необхідно відрегулювати довжину нігтя за допомогою звичайної пилки, але не видаляйте гелеву пластину, щоб уникнути подальшого неправильного розвитку нігтя, ламкості і розшаровування.
Наступним етапом є видалення гелевого шару за допомогою пилочки полірувальника. При цьому можна не помітити різниці між гелевим покриттям і своїм нігтем, тому краще залишити невеликий шар гелю на нігтях.
Після закінчення процедури, нанесіть на цибулину нігтя зміцнювальне масло або засіб для пом’якшення кутикули, покрийте поновлюючою базою і кольоровим лаком, на свій розсуд.

Нігті після гелевого покриття

Звісно ж, нарощені нігті дозволяють домогтися немислимих ефектів і стійкості, чого не досягнеш з натуральними нігтями. Покриття нігтів гелем дозволяє добитися стійкості лакового покриття і різних візерунків. Крім того, це безперечно рівна поверхня і форма протягом довгого періоду часу. Але, незважаючи на всі переваги, гелеве покриття здатне завдати збитку натуральним нігтям, особливо при його знятті.
Процедура видалення гелю з нігтя повинна виконуватися чітко за певним алгоритмом і більш того, бажано звертатися до професіоналів, які зможуть впоратися з цим завданням якісніше.

Залишити коментар