Крем для ніг в домашніх умовах

Крем для ніг в домашніх умовах

Ноги – це дуже важлива частина нашого тіла. В першу чергу, вони є засобом пересування. За допомогою ніг можна стояти, ходити, танцювати. У ступах ніг розташовані важливі для нашого життя точки, які відповідають за всілякі функції організму. Спеціальна форма стоп розподіляє правильне навантаження на хребет. Цей список можна продовжувати довго, але з усього сказаного видно, що ноги треба берегти, вони нам дуже потрібні. Як доглядати за ногами, що робити, щоб вони були здоровими і виглядали красиво?

Догляд за ногами в домашніх умовах

Сьогоднішній час швидкого розвитку науково-технічного прогресу ставить людині дуже активний темп життя. Більше половини доби людина повинна перебувати на ногах. Вона працює або займається спортом. І тому, дуже важливим є правильно розслабити ноги у вільний час, дати їм відпочити і зняти втому. Після робочого дня можна зробити контрастний душ для ніг, який тонізує судини і покращує кровообіг. Перед сном дуже корисною буде гаряча ванна із слабкого розчину марганцівки. Теплі ванночки для ніг можна робити з ромашки, м’яти, березового листа і соди. Дуже корисні ванни з морською сіллю або господарським милом. Важливим є позбавлення від мозолів, які створюють якийсь дискомфорт або біль при ходьбі. Особливу увагу потрібно приділяти і п’ятам, як найбільш уразливому місцю ніг. Їх потрібно берегти від тріщин, своєчасно чистити від загрубілі шкіри шліфувати пемзою, щоб створити гарний вигляд.

Крем для ніг в домашніх умовах

Особливо важливим і корисним моментом в процесі догляду за ногами є використання всіляких кремів, як спеціального захисту від сухості і тріщин. Яким кремом потрібно користуватися? Це питання кожен вирішує по-своєму. Головне, щоб крем був жирним і пом’якшував шкіру. Крем для ніг можна купити або зробити в домашніх умовах. Є кілька рецептів кремів, виготовлених самостійно. Наведемо кілька рецептів.
Рецепт № 1.
50г пряженого масла або маргарину;
3 столові ложки рослинної олії;
3 чайні ложки касторової олії;
0,5 чайної ложки гліцеринового (або 1 чайну ложку 3% розчину борної кислоти);
2 жовтки;
30г камфорного спирту.
Всі інгредієнти змішати і розтопити на водяній бані. Додати 1 столову ложку відвару ромашки. Перемішати і зберігати його в холодильнику протягом 3-х тижнів.
Рецепт № 2.
Вітамін А;
Жирний крем;
Змішуємо 1 ст.л. крему і 15 крапель вітаміну. Наносимо на ноги, добре втираємо.
Рецепт № 3.
1 ст.л. соняшникової олії;
1 жовток;
1 ст.л. оцту;
1 ч.л. скипидару.
Все перемішати і наносити на стопи.

Всі рецепти домашнього крему дуже ефективні і приємні в застосуванні, дають швидкий результат.
Крем – це добре, але головним завжди залишається віра в те, що ми робимо. Приймаючи пігулки або користуючись кремом, ми повинні робити це з любов’ю і ніжністю до свого тіла, організму. І завжди потрібно пам’ятати, що в здоровому тілі живе здоровий дух.

Залишити коментар