Що назавжди допоможе позбутися небажаного волосся

позбутися небажаного волосся

Практично кожна жінка мріє мати гладку бархатисту шкіру без єдиного волоска, особливо напередодні літа. Звичайно, приємно надіти короткі шортики або бікіні, показавши всім доглянуте тіло і красиві ніжки. Але щоб демонструвати такий ефект багато хто витрачають достатньо і сил і засобів, для підтримки шкіри в гладкому стані. На даний момент існує, щонайменше, кілька способів епіляції, за допомогою яких видалення волосся відбувається практично назавжди залежно від особистих особливостей організму і переваг жінок.
Фотоепіляція
Ця процедура робиться тільки в салоні за допомогою спеціального обладнання. Перед сеансом за кілька днів потрібно збрити волосся, щоб до моменту проведення сеансу воно були не довше декількох міліметрів. Сама процедура фотоепіляції представляє з себе вплив світловим імпульсом на фолікулу кожного волоска, процедура триває до півгодини і жінка не відчуває болю, а лише легке поколювання. Протягом тижня волосяна фолікула руйнується, і волосся починає поступово випадати. Через кожні чотири тижні процедуру потрібно буде повторювати, а після проведення 6-8 таких сеансів волосся рости перестане зовсім приблизно на п’ять років.
Лазерна епіляція
Лазерна епіляція у Львові також проводиться в умовах салону. За допомогою лазерного променя, який спрямовується на фолікулу, руйнується волосяна цибулина і протягом декількох секунд і волосок випадає. Особливістю такої епіляції є те, що для різного типу шкіри використовується різна потужність лазерного променя, а також в установці використовуються різні дорогоцінні камені, через який пропускають лазерний промінь, наприклад, може використовуватися олександрит або рубін, а можливо кристал граната. Під час процедури больових відчуттів не виникає, тільки тепловий ефект, але після процедури наноситься охолоджуючий гель. Для повного видалення волосся знадобиться приблизно вісім процедур і залежно від особливостей організму жінка може на десять років забути про будь-які види епіляції.
Електроепіляція
Такий спосіб видалення волосся придуманий був ще в 40-х роках. За допомогою тонкої голки, яка вводиться в фолікул, на волосяну цибулину впливає електричний імпульс, який повністю руйнує паросткову зону волоса. Після такої процедури волосся не росте більше ніколи, але при проведенні такого сеансу можливі больові відчуття, а також існує ряд протипоказань, тому при виборі цього способу попередньо потрібна консультація фахівця.
Елос-епіляція
Ця процедура видалення волосся вважається порівняно новою і поєднує в собі і світловий імпульс, і електричний струм. За допомогою спеціального приладу направляється промінь на потрібну зону тіла, при цьому больових відчуттів не виникає, тільки легке поколювання, в результаті відбувається випадання волосся протягом декількох секунд. Але цей спосіб видалення волосся вважається досить прогресивним, так вплив елос-епіляції відбувається тільки на те волосся, яке знаходиться в періоді росту, що в результаті за один сеанс дозволяє видалити не більше 15% волосся від загальної кількості. Але через 6-8 процедур волосся зникають зовсім і не росте більше ніколи.

Залишити коментар