Як позбутися небажаного волосся назавжди

Як позбутися небажаного волосся

Кожна жінка знає – позбутися від волосся на тілі не так-то просто. У гонитві за гладкою і шовковистою шкірою багато дівчат готові піти на будь-які жертви. Світова промисловість постійно оновлює асортимент засобів для видалення докучливих волосків. Ви можете використовувати бритви, воскові смужки, епілятори і депілятори. Але все це допоможе лише на час. Давайте розглянемо процедури, які обіцяють позбавити вас від небажаного волосся назавжди.

Скажіть небажаним волоссям – прощай

На сьогоднішній день існує цілий ряд процедур спрямованих на боротьбу з небажаним волоссям. Якщо ви твердо вирішили видалити зайве волосся назавжди – запасіться терпінням і пристойною сумою. Вам доведеться не один раз відвідати кабінет косметолога, до того ж мало хто пообіцяє 100 % гарантію.

Електроепіляція. Процедура ця досить болюча. Правда майстер може запропонувати вам зробити місцеву анестезію. Після цього він приступає до роботи. Суть електроепіляції в тому, що в волосяний фолікул вводиться найтонша голка, по якій проходить електричний струм. В результаті волосяна цибулина руйнується, і волосся більше не росте. Максимальна тривалість процедури – 40 хвилин. За один сеанс видалити все волосся не вийти, доведеться відвідувати майстра довгий час. Результат протримається від року до двох років. Потім процедуру можна повторити.

Лазерна епіляція. Видалення волосся відбувається за допомогою впливу на волосяну цибулину інфрачервоним випромінюванням. Таким способом можна видаляти тільки вже відросле волосся: світлі волоски, а також цибулини, що знаходяться в «сплячому » стані, цією процедурою видалити неможливо. Апарат їх просто не зможе розгледіти. Для того, щоб видалити 70-90 % волосся на тілі, доведеться провести курс процедур з інтервалом в 1,5-2 місяці.

Фотоепіляція. Принцип дії такий же, як у описаних вище процедур. Тільки вплив на цибулину проводитися за допомогою теплового променя. Він змушує згортатися кров у судинах, по яких до волосу надходять поживні речовини. У результаті волосся перестає рости і випадає. Для досягнення стійкого результату буде потрібно провести 4 – 7 процедур. Радує те, що весь процес практично безболісний.

Елос – епіляція. Відносно нова методика. Розробники врахували всі позитивні сторони вже існуючих процедур. У підсумку, елос-епіляція впливає на волосяну цибулину за допомогою тепла і електричного струму. Таким методом можна видаляти абсолютно всі волоски на будь-якій ділянці тіла, навіть легкий пушок над верхньою губою. В даний час ця процедура вважається найефективнішою і безпечною для організму.

Робимо висновки

Отже, ви вирішили позбутися зайвого волосся радикально і назавжди. Не варто відразу бігти в перший-ліпший салон – підійдіть до вибору фахівця з особливою серйозністю. Кваліфікований майстер не тільки якісно проведе процедуру, але і врахує всі особливості вашого організму. До того ж кожна з перерахованих методик має протипоказання. Якщо у вас є будь-яке захворювання шкіри, цукровий діабет, то варто відмовитися від подібної ідеї.

Дотримуйтесь деякі правила перед походом до косметолога. Не засмагати в солярії або на сонці. Звичайно, бронзовий загар не є абсолютним протипоказанням, але ефективність процедури може знизитися, а от можливість отримати опіки навпаки – зросте.

І ще, налаштуйтеся на часте відвідування кабінету косметолога – за один раз видалити всі волоски не можливо. Та й чекати приємних відчуттів теж не слід. Але всі сумніви зникнуть, як тільки ви побачите перші результати. Шкіра стане гладкою і шовковистою, а необхідність постійного видалення волосся пропаде. Що ще потрібно дівчині для повного щастя.

Залишити коментар