Як позбутися небажаного волосся. Плюси і мінуси різних методів епіляції

Як позбутися небажаного волосся

Сучасні стереотипи краси диктують свої стандартни і умови. Жінка, що бажає в очах громадськості вважатися доглянутою, повинна їм слідувати. Важливою деталлю у цьому зв’язку є турбота про власне тіло і гладка шкіра. Щоб домогтися гладкої шкіри, представниці прекрасної статі йдуть на різні хитрощі, благо косметичний ринок зараз переповнений всілякими засобами для епіляції.

Існує кілька способів, передбачених для позбавлення від небажаного волосся. Самий класичний і дешевий – це, зрозуміло, гоління. Але мінус даного методу в його недовговічності: результат тримається не довше пари днів. До того ж часте використання бритви сприяє появі врослого волосся і подразнення шкіри. Остання проблема зазвичай вирішується за допомогою пом’якшуючих масел і гелів після гоління, але от від першої не можна бути застрахованою навіть при використанні найбільш якісних станків для гоління. При всіх очевидних недоліках цього способу епіляції, в0на все ще вважається найбільш затребуваною завдяки своїй доступності та економічності.

Але існують також і інші методи епіляції, які з часом все більше і більше викликають інтерес у жінок. Сучасним нововведенням вважається епіляція за допомогою воску. Віск дозволяє позбутися небажаного волосся буквально за одну процедуру. Але використання воску вважається досить болючим методом: жінки, що володіють низьким больовим порогом, насилу переносять цю процедуру і по можливості намагаються знайти більш щадні методи.

Депіляційні крему досить ефективні. Плюсом використання таких кремів є те, що вони діють досить м’яко, делікатно видаляють максимальну частину волосяного покриву, не викликаючи роздратування. Але мінус знову-таки полягає в недовговічності: використовуючи крему, вам доведеться регулярно повторювати процедуру епіляції, на що багатьом жінкам просто не вистачає терпіння.

Існує також методика, як позбутися небажаного волосся назавжди. Це самий щадний, але і найбільш дорогий варіант – лазерна епіляція. Дана процедура має незаперечну перевагу в порівнянні з іншими способами, так як дозволяє забути про небажане волосся раз і назавжди. Ви зможете таким чином зробити абсолютно гладкими гомілки, руки, прибрати «вусики», які присутні над верхньою губою деяких жінок і так далі. Найчастіше ця процедура є безболісною і не має протипоказань.

Словом, способів позбавлення від небажаного волосся дуже багато. Головне – знайти свій оптимальний метод.

Посетите интернет магазин женской одежды и покупайте яркие пляття, летние сарафаны, костюмы и другую качественную и изысканную одежду по доступным ценам.

Залишити коментар