11 трав, які допоможуть схуднути

Схуднути

Що потрібно їсти, щоб схуднути? Така проблема не раз обговорювалася. Ми поговоримо про особливі дари природи, про трави, які можуть допомогти в цій нелегкій справі схуднення. Про 11 трав, які допоможуть схуднути, дізнаємося з цієї публікації. За своєю дією трави, які допоможуть схуднути, можна розділити на 4 типи:
1. Стимулятори – вони допомагають організму швидше спалити калорії.
2. Діуретики – сечогінні засоби, які зменшують вміст рідини в тканинах, збільшують виведення з організму сечі.
3. Проносні – перешкоджають повному засвоєнню їжі, зменшують споживання калорій, прискорюють вивільнення кишечника.
4. Супрессанти апетиту – зменшують відчуття голоду, коли збільшуються в об’ємі в шлунку.

З деяких заварюють чай, інші додають у їжу.

Быть модной можно имея любую фигуру и телосложение. Мы покажем Вам, что такое мода для полных и прекрасную коллекцию одежды именно для Вас.

1. Люцерна
Ця бур’ян, її використовують для корму великої рогатої худоби. Вона діє, як діуретик, добре стимулює травлення. У люцерні багато речовин, які прискорюють розчинення.

2. Ламінарія
Морська капуста – їстівна водорість. Її випускають у вигляді настоянок, таблеток, драже і в сухому вигляді. Її можуть використовувати замість солі. Ламінарія прискорює обмін речовин. Речовини, які містяться в ламінарії, притупляють відчуття голоду. Ця водорість має м’який проносний ефект.

3. Лопух великий
Корінь лопуха прискорює метаболізм жирів, володіє м’якою проносною і сечогінною дією. Вживання кореня лопуха притупляє почуття голоду. Зручніше використовувати відвар з висушених коренів: заллємо 2 чайні ложки кореня склянкою окропу, варити на малому вогні протягом 10-20 хвилин, після охолодження і проціджування п’ємо його між прийомами їжі.

4. Кульбаба
Корінь цієї рослини прискорює метаболізм жирів. Діє як стимулятор і легкий тонік.

5. Кропива
Кропива притупляє апетит. З кропиви п’ють відвар, додають у супи та деякі інші страви, готують салати. Кропива не рекомендується вагітним жінкам, тому що може спровокувати у них перейми.

6. Фенхель
Насіння фенхелю діє, як м’який діуретик, притупляє відчуття голоду і забезпечує організм енергією. Для схуднення рекомендують використовувати чай із суміші листя кропиви і насіння фенхелю. Беремо 1 чайну ложку насіння фенхелю і 2 чайні ложки листя кропиви, заливаємо їх 3 чашками окропу і уварюємо на повільному вогні із закритою кришкою 15 хвилин. Проціджуємо і вживаємо по 1 чашці в холодному або теплому вигляді 3-4 рази на день.

7. Льон
Препарати з насіння льону, багаті клітковиною і білком, збільшуються в кишечнику в 5 разів, тим самим знижують апетит і діють, як проносний засіб. Відвар з лляного насіння стабілізує рівень цукру в крові. Приймати лляне насіння потрібно за 1,5 години до їжі.

8. Гарцинія камбоджійська
Це заморська рослина зараз дуже популярно, препарати з неї можна придбати практично у всіх аптеках. Вона сприяє зменшенню апетиту, добре зміцнює імунітет. Гарцинія гальмує накопичення крапельок ліпідів у жирових клітинах.

9. Глід
Рідкий екстракт плодів глоду входить до складу відомого препарату кардіовален. Він знижує рівень холестерину в крові, має стимулюючий вплив на серце.

10. Петрушка
Хороший природний діуретик. Сік з петрушки зменшує апетит і притуплює відчуття голоду

11. Сенна
Лист сени (александрійський лист) є ефективним проносним засобом. Він стимулює діяльність кишечника, прискорює метаболізм жирів.

Запобіжні заходи по використанню 11 трав для схуднення

Застосування всіх перерахованих вище препаратів хоч і допоможе знизити вагу, але ні в якому разі не рекомендується ними зловживати. На практиці доведено, що використання проносних засобів знижує вагу за рахунок виснаження жирових клітин, але проблема все одно залишається, оскільки залишається незмінним кількість жирових клітин. Організм повертається до колишньої ваги після припинення вживання проносних досить швидко. Застосування послаблюючих і сечогінних засобів протягом тривалого часу призводить до порушень в природному функціонуванні нирок і товстого кишечника. Через постійну втрату рідини наступає обезводнення організму, порушується електролітний баланс. Зловживання сечогінними засобами призводить до зниження рівня калію в крові. Його недолік загрожує серйозними порушеннями функції нирок і появою м’язової слабкості. Стимулятори – покращують настрій, допомагають знизити апетит, але їх застосування призводить до порушень організму, виснажують його, при припиненні прийому часто знижується життєвий тонус, розвивається депресія. Засоби, що зв’язують жир, порушують всмоктуваність, і засвоєння важливих компонентів їжі, вітамінів, внаслідок чого погіршується стан волосся, шкіри і зубів.

Тепер ми знаємо 11 трав, за допомогою яких можна схуднути. Тому завжди треба знати, що в усьому потрібна міра. Схуднення не повинно завдати шкоди здоров’ю. Перед вживанням цих лікарських трав найкраще буде проконсультуватися з лікарем. Адже краще бути здоровим і повним, ніж худорлявим і хворим!

{ 3 comments… читати їх нижче або додати один }

катя

Цікаво! От би ще трошки сили волі!

Віка

пила чай з сени, дійсно швидкий результат)

ірина

а чай з сени де його можна купити

Залишити коментар