Англійські розвантажувальні дні

Англійські розвантажувальні дні

Англійські розвантажувальні дні…Чудово звучить, чи не так? Цікаво, а чи багато англійців дотримуються цих розвантажувальних днів? Не знаю як там, але в нас вони дуже популярні. А це тому, що вони не є строгими і дотриматись їх не так складно.

Дієтологи рекомендують під час англійських розвантажувальних днів відмовитись або ж хоча б до мінімуму звести вживання різноманітних солодощів, цукру ну і звісно картоплі. Отже почнемо:

Перший день дієти: повністю відмовляємося від їжі .

Другий і третій день дієти: харчуватися слід украй помірно. Цими днями вам можна тільки літру знежиреного молока або кефіру, стакан томатного соку або зелений чай з маленькими шматочками житнього хліба.

Четвертий і п’ятий дні дієти: в ці дні ми будемо завантажувати організм білками. На сніданок можна вам можна з’їсти шматочок житнього хліба з вершковим маслом і медом. На обід приготуйте собі пів тарілки бульйону та шматочок відвареного або приготовленого на пару м’яса курки або риби. На полудень можна випити стакан молока або ж чаю з медом. А на вечерю вам дозволено з’їсти шматочок пісного відвареного м’яса а бо 2 яйця разом з кусочком житнього хліба.

Шостий і сьомий дні дієти: ці два дні потрібно провести виключно на фруктах і овочах. На сніданок можете з’їсти два яблука. На обід суп з овочами. На полудень також фрукти але бажано цитрусові. А на вечерю салат з шматочком хліба.

Ось і все! Повторювати англійські розвантажувальні дні можна раз на місяць.

Подними настроение себе и окружающим – покупай прикольные футболки с надписями.

Залишити коментар