Аромотерапія для схуднення – приємний та корисний метод схуднення

аромотерапія для схуднення

Аромотерапія для схуднення – відносно новий, але, тим не менше, ефективний спосіб позбавлення від зайвої ваги. Що таке аромотерапія? Це багатовіковий метод лікування та запобігання від різних захворювань, як внутрішніх органів і поверхні шкіри, так і психологічного стану. Аромотерапія для схуднення здійснюється за допомогою певних ефірних олій, які найчастіше додають в гарячу ванну, в аромолампи і вдихають аромати або капають в крем, який потім втирається в шкіру.

Запахи – це певна субстанція, яка може надавати колосальне вплив на весь організм. Коли ми вдихаємо аромати або втираємо олії в шкіру, то ефір через капіляри потрапляє в кров і таким чином відбувається процес впливу на весь людський організм. Аромомасла надають унікальне вплив і на емоційно – психологічний стан людини. Вони можуть заспокоювати нас, знімати стрес, бадьорить, порушувати і піднімати настрій. За допомогою ароматів, ми підштовхуємо себе на самолікування, включаючи тим самим безмежні можливості нашого організму.

Аромотерапія для схуднення - це мистецтво, яким може оволодіти кожен! З його допомогою Ви не тільки втратите зайві кілограми, але і позбавитеся від целюліту, зробивши свою шкіру еластичною і красивою.

Для того, щоб почати худнути за допомогою цього методу, постарайтеся спочатку визначити причину виникнення зайвої ваги і тільки потім впливати на своє тіло за допомогою ефірних олій. Ваша надмірна вага може бути викликана порушенням обміну речовин чи роботи шлунково – кишкового тракту, а можуть бути труднощі при виведенні рідини з організму або підвищений апетит внаслідок стресової ситуації.

аромотерапія для схуднення

Аромотерапія для схуднення

Ефірні олії ялівцю або кипариса допомагають позбавитися від зайвої рідини в організмі і очищають від токсичних відкладень, впливаючи при цьому на загальний процес обміну речовин. Для втирання їх в шкіру, необхідно змішати в пропорціях – 13 крапель кипариса, 12 крапель ялівцю і 50 мл жожоба. Отриману суміш нанесіть на шкіру і почніть активно масажувати, щоб підсилити ефект впливу. Цю суміш можна також використовувати і при прийомі ванною. У такому випадку додайте у воду 4-6 крапель і насипте туди жменю морської солі, яка додатково допоможе вивести з організму надлишки води.

Апельсинове масло є відмінним засобом для схуднення, а також і для позбавлення від целюліту. Це ефірна олія впливає на всі рецептори, проникає в кров і контролює процес обміну речовин, покращує функціональність роботи шлунку і кишечника, а також регулює жировий обмін. Дозування наступна: для прийому ванни – 3-5 крапель у воду, для втирання в шкіру – 6-10 крапель на 10 грам масажного масла або будь-якого крему.

Масло кориці надає практичне емоційний вплив. Воно розслабляє і притуплює відчуття голоду. Якщо ви не можете перед сном утриматися від смачного, але рясного прийому їжі, то пориньте у ванну, додавши попередньо туди 5-7 крапель цього ефірної олії. Після чого, Ви вийдете з ванної кімнати розслабленою і з повною відсутністю апетиту, лише з бажанням лягти в ліжко і продовжити відчуття спокою і бажання відпочинку.

Аромотерапія для схуднення – це чудовий метод, що допомагає не тільки позбутися від надлишків жиру, але й істотно підправити своє здоров’я. А, крім того, зацікавившись такою цікавою та захоплюючою темою, як аромотерапія, Ви відкриєте для себе дивний і прекрасний світ ароматів, який захопить за собою і подарує масу нових, що хвилюють відчуттів.

Почистить ванну от ржавчины и налета, сделать купание еще ​​более приятным поможет чистящее средство для ванн акриловых, которое быстро и надолго очистить ванну до белоснежного блеска.

Залишити коментар