Чистка кишечника для схуднення. Чи слід робити? Плюси і мінуси

чистка кишечника для схуднення

У гонитві за красивим і струнким тілом багато хто навіть і не здогадуються про проблеми, які можуть ховатися усередині самого організму. Адже не завжди зайва вага це тільки підшкірний жир. Нерідко всі проблеми криються набагато глибше, а точніше в кишечнику самої людини.

Чистка кишечника для схуднення. Чи слід робити?
Всі необхідні бактерії, які допомагають впоратися з травленням, розщепити їжу на білки, жири і вуглеводи як раз і знаходяться в кишечнику. Якщо порушується такий баланс, тоді частинки їжі можуть затримуватися, і тим самим створювати якісь розлади, наприклад, запори, діарею або нудоту.Тому хорошим методом профілактики є чистка кишечника. Також вона допомагає в боротьбі із зайвою вагою, тобто в якомусь роді призначена для схуднення.
Суть чистки кишечника полягає в тому, що прямими або непрямими методами відбувається повне видалення вмісту. До прямих методів належать рясне пиття, чаї, кисломолочні продукти натурального походження. Але вони не завжди допомагають впоратися, тим більше, якщо кишечник занадто «запущений». Тому на допомогу приходять не прямі методи – процедура клізми.
Вона не дуже приємна, так як в пряму кишку вливається від 5 до 15 літрів рідини. Тим самим, це сприяє швидкому і легкому очищенню, яке і сприяє схудненню. Тобто, за одну процедуру клізми можна втратити до 5 кілограмів. Звичайно, тут враховується первинний стан. Якщо людина і так надмірно худа, то велику вагу вона втратити не зможе. Цифри вже будуть коливатися в межах 300-400 грамів.

Плюси і мінуси
Чистка кишечника має як позитивні, так і негативні моменти. Давайте розглянемо їх детальніше.
Плюси:
- Можливість поліпшити травлення;
- Пропадає повне відчуття тяжкості;
- Очищення для схуднення;
- Поліпшення мікрофлори самого кишечника.
Недоліки:
- Вага втрачається, але при цьому підшкірний жир залишається. Його потрібно прибирати іншими методами;
- Не кожній людині підходять непрямі методи, а саме, люди, які страждають від геморою;
- Повторне проведення процедури.
Кожен для себе вирішує сам, чи варто робити чистку кишечника чи ні. Але також при дотриманні дієтичного харчування, порушується той баланс, який вироблявся роками. Організм перебуває в деякому стресі. Тому можуть турбувати проблеми пов’язані із травленням. Людина потроху здається, і забуває про раціональне харчування. При цьому повертається до звичного способу життя. Але якийсь збиток вже було завдано організму. Тому в якості профілактики все-таки рекомендується проводити очищення кишечника, як під час дотримання дієти, так і без неї.

Сделать ваш праздник незабываемым смогут воздушные шары, которые надолго сохранят в сердцах положительные эмоции и хорошее настроение.

Залишити коментар