Ефективність клізми для схуднення та очищення кишечника

Клізма для схуднення і очищення

Мода і сучасний світ диктують свої правила, все частіше ми чуємо про стандарти розмірів 90-60-90 і все більше бачимо худеньких моделей. Звичайно, це не може не впливати на наш погляд, на нашу думку. Ми починаємо вдаватися до різних дієт і фізичних навантажень, витрачаємо купу грошей на незрозумілі таблетки і чаї, спортзали і фітнес – клуби, які обіцяють швидкий результат у короткі терміни. І, на жаль, ці результати можуть призвести до плачевних наслідків. Сідаючи на дієту, ми часто не замислюємося про її наслідки. Сьогодні ми поговоримо про засіб, який увійшов в моду в останній час. Це «диво» – засіб – клізма. Чи правда велика ефективність очисних клізм для схуднення?

Що ж таке клізма

У першу чергу, це медична процедура, вона використовується, як засіб для очищення кишечника. У медичних установах при захворюваннях шлунка, при діагностичних процедурах, операціях, пологах і багатьох інших захворюваннях застосовується клізма. Останнім часом клізма стала популярна, як процедура схуднення, багато статей на web-сайтах розповідають про «диво» – засобі, який допомагає швидко схуднути. Що таке клізма – знають усі, і довіряють цьому способу схуднення. Але чи справді настільки казкова ефективність клізм? При систематичному використанні очисних клізм порушується обмін речовин. Кишечник з часом звикає, що йому не треба переробляти продукти харчування, і перестає виділяти необхідну кількість речовин для переварювання й хорошого обміну. У відповідь реакції організм починає захищатися, виділяючи жири. Підсумок, в найкращому випадку ми видужаємо, в гіршому – дисбактеріоз і розлади.

Як же відбувається порушення обміну речовин? За допомогою клізми усуваються відкладення, а разом з ними і корисні бактерії, які відповідають за мікрофлору кишечника (біфідобактерії, лактобактерії, корисні мікроорганізми). Порушення мікрофлори призводить до неправильного травленню, організму просто не вистачає бактерій для переробки спожитої їжі, це може призвести до запорів. Також при регулярному застосуванні клізми вимиваються вітаміни, які виробляються у процесі травлення, виводяться солі калію і магнію, які впливають на роботу серця і живлять його. Через вимивання корисних речовин організм слабшає, виникають відчуття слабкості, втоми, сонливості.

Також в Інтернеті є інформація про застосування клізм для схуднення зі спеціальними засобами, що є більш щадним. Тут, з якого боку подивитися. Якщо такі клізми використовуються в клініці, то, звичайно, ефект буде значним. А ось якщо в домашніх умовах, то це може ще більше нашкодити організму. Наприклад, клізми з сіллю виводять велику кількість рідини з організму.

Чи можна ефективно схуднути за допомогою клізми

Звичайно, можна, але ненадовго. А якщо не спостерігатися у спеціаліста, то ще можна і нашкодити організму. Результатом регулярно застосовуваних клізм можуть бути хвороби кишечника, які вилікувати не так вже й просто. Але в наш час з’являються методики, здатні відновити нормальну роботу кишечника і очистити організм. Проводиться така процедура в спеціалізованих медичних установах під наглядом фахівців. Після проходження всіх аналізів, призначається водна процедура очищення, яка проводиться спеціальним апаратом. Називається ця процедура – гідроколонотерапія. У ході цієї процедури проходить близько 40 літрів води, завдяки чому промивається весь кишечник, виводиться кал, слиз, камені, глисти. Процедура проводиться спеціальним апаратом – гідроколоноскопією. При промиванні використовуються корисні мінеральні речовини, настої трав і вітаміни. Але на цьому лікування не закінчується. Після проходження процедури фахівець обов’язково призначає курс пробіотиків і пребіотиків, які сприяють відновленню нормальної мікрофлори кишечника. У цій процедурі є свої протипоказання, саме для цього проводиться первинне обстеження і відбувається забір аналізів. Але, загалом, в очищенні кишечнику таким способом є маса плюсів: по-перше, відбувається повне очищення кишечника, по-друге, процедура проходить під наглядом фахівця і лише після його дозволу, по-третє, кишечник живлять корисні речовини. Гідроколонотерапія сприяє відновленню мікрофлори кишечника, поліпшення травлення, і людина починає худнути.

Если вы хотите похудеть тогда Вам поможет мандариновая диета, которая не только вкусна но и легко переносимая.

Залишити коментар