Ідеальна кухня для стрункої фігури і схуднення

Схуднення

Психологи вже давно встановили, що різні кольори мають великий вплив на всі сфери нашого життя. Одна з таких сфер – це апетит і прийом їжі. Деякі кольори спонукають нас частіше щось перекушувати, а деякі навпаки, пригнічують апетит і сприяють зменшенню спожитої їжі. Якою ж має бути кухня, щоб її господиня мала струнку фігуру?

Для початку кухню необхідно правильно облаштувати. Ідеальними кольорами для меблів і стін будуть сірий і рожевий. Фахівці стверджують, що таке поєднання кольорів досить невиразно і геть-чисто відбиває апетит. Сірий колір – це нейтральність і спокій, він приглушує хвилювання, а разом з ним і апетит. Бліді відтінки рожевого підсилюють цей ефект, налаштовують на миролюбний лад і сприяють утихомиреному спогляданні.

Уникайте в оформленні інтер’єру червоного, помаранчевого і бірюзового кольорів, а також їх поєднання. Червоний колір сприяє наростанню пристрасті і агресії. А це далеко не кращий стан для прийому їжі, а тим більше, що при збудженому стані людина погано контролює свої емоції, швидко поглинає їжу, що ускладнює процес травлення. Оранжевий колір – це колір оптимістів, він м’який і теплий, при його вигляді так і хочеться що-небудь пожувати. А бірюзовий є природним кольором, він приглушує роздратування і всіляко сприяє до чергового прийому їжі.

Приготовьте своей любимой половинке вкусный и романтический ужин. Узнайте рецепт свинины в аэрогриле и удивите любимого своими кулинарными способностями.

Також до неапетитних квітів можна віднести синій і зелений. Синій колір спрямований на заспокоєння та уповільнення обміну речовин в організмі. Він добре пригнічує апетит, тому відмінно підійде для кухні, господиня якої бажає скинути кілька кілограмів. Зелений колір пов’язаний зі здоров’ям, це основний колір природності і натуральності. З перевагою цього кольору на кухні складно їсти шкідливі хот-доги і пончики. Таким чином, бажаючи схуднути, при оформленні кухонного інтер’єру віддавайте перевагу сірому, рожевому, синьому і зеленому кольорам. А червоний, помаранчевий і бірюзовий краще для цих цілей не використовувати. І пам’ятайте про форму меблів. Уникайте округлих форм, краще придбайте меблі прямого і суворого стилю, який так і нагадує стрункі жіночі форми.

Особливу увагу варто приділити посуді. Чим менше її розмір, тим краще це позначиться на вашій фігурі. Адже в маленьку тарілку складно покласти більшу порцію. Обідній стіл також повинен бути невеликого розміру, щоб мінімальна кількість їжі створювало відчуття добре накритого столу і достатку їжі. Що стосується кольору, то необхідно врахувати такі моменти:

Білий колір для схуднення вкрай не рекомендується. Він нейтральний і на його тлі їжа виглядає контрастно і дуже привабливо, тому вся порція буде з’їдена без сліду.
Помаранчевий і фісташковий кольори сприяють буйному апетиту. З тарілок цих кольорів ви все з’їсте і ще добавки захочете.
Жовтий колір теж викликає апетит, але при цьому сприяє швидкому насиченню. Тому для обіду жовтий посуд підійде ідеально – і поїсьте, і швидко насититеся.
Червоний колір для посуду абсолютно протипоказаний. Як писалося раніше, він збуджує і знижує самоконтроль, тому людина може з’їсти значно більше, ніж планував.
Блакитний посуд варто використовувати тільки для салатів або легких закусок. Для чашок цей колір не підходить з психологічної точки зору, він песимістичний і закінчення трапези може прийняти не зовсім задовільний фінал. Тому, якщо вам важлива тепла атмосфера, незважаючи на параметри вашої фігури, краще відмовтеся від блакитного посуду.
Одним з кращих кольорів для схуднення можна назвати чорний. Посуд цього кольору явно не сприяє гарному апетиту, і їжа виглядає в ній досить непривабливо. Такий самий ефект мають синій і бузковий кольори.
А самим ідеальним, напевно, є темно-зелений колір з коричневим або чорним відтінком. У народі його ще називають болотним. Їжа в тарілці цього кольору має малопривабливий вигляд і здається несмачною.

Також, плануючи знизити свою вагу, не встановлюйте на кухні телевізор. По-перше, він негативно впливає на процес прийому їжі. Наш мозок повинен бути зайнятий лише їжею і не відволікатися на різні подразники, які знижують нашу увагу і сприяють збільшенню кількості з’їденого. По-друге, сучасна реклама харчових продуктів так барвисто демонструє переваги вживання далеко некорисної їжі, що складно встояти. Тому, телевізору на кухні не місце.

Враховуючи все вищезазначене, будь-яка господиня може оформити свою кухню таким чином, щоб інтер’єр і колірна гамма сприяли зниженню апетиту, і фігура тим самим ставала все ідеальні. Це може стати відмінним аспектом у великому комплексі заходів, спрямованих на зниження ваги.

Залишити коментар