Ліпосакція в запитаннях і відповідях

ліпосакція

Локальні скупчення жиру в різних частинах тіла – на шиї, стегнах, животі, колінах і т.д. виглядають неестетично і завдають масу моральних страждань своїм власникам. Ліпосакція якраз є однією з найпоширеніших технологій для корекції жирових відкладень, виконується вона хірургічним методом вакуумної аспірації.

Говорячи іншими словами, дана операція полягає в відсмоктуванні спеціальним апаратом з тканин надлишків жиру. Однак наважуючись лягти під ніж хірурга, пацієнтам слід зважити всі «за» і «проти», щоб обійтися надалі без сюрпризів.

Ліпосакція – кому і навіщо вона показана?

Відразу слід зазначити, що ліпосакція – це не метод лікування ожиріння. Ліпосакція стегон або ліпосакція живота зводиться до видалення локальних відкладень жиру, які з тих чи інших причин не піддаються нехірургічним методам корекції. Більше того, найкращий ефект вона дає, якщо її доповнювати іншими методиками пластичної хірургії – круговою підтяжкою шкіри обличчя і шиї або абдомінальною пластикою, наприклад.

Кому протипоказана ліпосакція?

Протипоказаннями до ліпосакції є будь-які загальні захворювання у стадії їх загострення, наявність новоутворень, психічні захворювання, вагітність – про це обов’язково слід пам’ятати.

Як проводиться ліпосакція?

На тілі пацієнта намічаються зони розрізів, і в них нагнітається рідина. Потім через розрізи в тканини хірург вводить зонд для впливу на жирові клітини. Кожному пацієнту потрібно врахувати, що ліпосакція – операція тривала, а її точну вартість можна дізнатися тільки при особистій консультації, оскільки вона залежить від маси факторів.

Чи можна обійтися місцевою анестезією?

Як правило, ліпосакція (особливо традиційна вакуумна) проводиться під загальним наркозом.

Післяопераційний період – наскільки він довгий і важкий?

Перебіг післяопераційного періоду у кожного пацієнта індивідуальний і залежить від обсягів видаленого жиру – чим його було менше, тим краще буде відчувати себе пацієнт. Перебування в клініці після операції показано лише в тих випадках, коли обсяги жирових відкладень були особливо великими. Через 5-7 днів пацієнтові знімають шви, правда, для закріплення ефекту від ліпосакції оптимально носити компресійну білизну протягом місяця після операції.

Пам’ятайте, що оцінити ефект від процедури відразу буде неможливо – повинно пройти приблизно півроку, і лише після закінчення цього терміну можливе повторне проведення втручання.

Если вы хотите, чтобы о вас или вашей организации узнали все и обязательно вам перезвонили, тогда вам нужны визитки заказать которые можно быстро и недорого.

Залишити коментар