Масаж для схуднення як панацея

Масаж для схуднення
Для того щоб схуднути дівчата користуються різними методами і способами. Вони сідають на дієту, роблять прочищення організму, посилено займаються спортом і переходять на різні системи правильного харчування. Все це займає досить багато часу і зусиль. І, здавалося б, не існує такого способу, який міг би допомогти схуднути і в той же час не приносити незручностей. Але так тільки здається.
Вихід є. Це масаж для схуднення. З давніх часів масаж вважався не тільки приємною, а й дуже корисною процедурою, яка допомагає коректувати фігуру, поставу і форми тіла. Якщо робити все з розумом, масаж допоможе вам позбавитися від зайвих кілограмів і додасть спокусливі обриси вашій фігурі.

Корисні сторони масажу для схуднення

- Кровообіг у верхніх шарах шкіри поліпшується за рахунок хорошого, грамотного масажу. Таким чином, поліпшується стан шкіри, запобігає розтяжкам і «апельсиновій скоринці».
- Масаж надзвичайно корисний після фізичних навантажень. Покращуючи приплив крові до м’язів, масаж допомагає їм швидше розслабитися. Після масажу ви будете почувати себе набагато комфортніше.
- Масаж здатний підвищити вашу силу і витривалість. Щодня масажуючи тіло, ви збільшуєте еластичність м’язів. Більш того, це знижує ризик виникнення травматизму.
- Масаж допомагає вивести з м’язів молочну кислоту, яка утворилася в них за час тренувань. Таким чином, ви будете почувати себе набагато менш втомленою.
- Масаж допомагає боротися з підшкірним жиром. Роблячи швидкі і ритмічні рухи, ви впливаєте на шар жиру під вашою шкірою, і він починає поступово розбиватися.

Типи масажу для схуднення

Існує 2 основних типи масажу і кілька підвидів масажу:
1. Професійний масаж;
2. Самомасаж;
a) Антицелюлітний масаж;
b) Банковий масаж;
c) Точковий масаж;
d) Самомасаж у ванній;
Абсолютно ясно, що професійний масаж для схуднення – це задоволення не з дешевих. Так поговоримо ж про масаж в домашніх умовах.
Ідеальний спосіб позбавитися від «апельсинової корочки» на своїх стегнах. Просто масажуйте ваші проблемні місця інтенсивними ритмічними рухами з частотою 2 рази на день, і результат буде видно вже через 3 тижні. Рекомендуємо: роблячи такий масаж, використовуйте ефірні масла. Вони подбають про вашу шкіру, і вона буде виглядати дуже привабливо.
Баночний масаж
Це масаж проблемних місць за допомогою спеціальних вакуумних банок. Їх ви можете придбати в будь-якій аптеці. Стоять вони відносно не дорого, за то який ефект! Роблячи баночний масаж на проблемних ділянках шкіри, ви покращуєте кровообіг і руйнуєте пласти підшкірного жиру.
Порада: роблячи такий масаж, на шкіру варто нанести крем (можна антицелюлітний). Це поліпшить результат і зніме легке почервоніння шкіри.
Точковий масаж
Цей масаж працює за рахунок впливу на різні точки в нашому організмі. Існує величезна кількість навчань і описів розташування даних точок. За допомогою спеціальних комбінацій впливу на ці точки і досягається ефект схуднення. До речі, цей масаж вважають найефективнішим.
Самомасаж у ванній
Мабуть, самий приємний масаж. Для нього вам знадобиться мочалка з грубого матеріалу або щітка з жорсткою щетиною. Для початку круговими рухами помасажуйте тіло, розігрійте його, а потім можете сміливо приступати до масажу. Жирову складку з проблемної зони тіла захоплюємо й утримуємо між великим і вказівним пальцями рук і пощипуємо протягом 5-10хвилин. Так повторюємо з усіма проблемними зонами.
Порада: після такої процедури слід прийняти контрастний душ.

Залишити коментар