Народний метод схуднення: користь чи шкода. Думки лікарів-дієтологів

Народний метод схуднення

Літо вже настало. Тому кожна молода особа намагається підкоректувати свою фігуру, прибрати все не потрібне і зайве. Самим вірним способом, на думку багатьох людей, є народний метод схуднення. З одного боку це так. Але без занять спортом досягнення найкращого результату може затягнутися. Тому старайтеся поєднувати народні методи і фізичні навантаження.

Народний метод схуднення: користь чи шкода

Не так часто молоді особи замислюються над тим, а чи варто взагалі використовувати будь-які методики для схуднення і дієти? Зазвичай такі питання виникають вже після того, як випробувано багато методик, витрачено величезну кількість сил і енергії, а організм практично виснажений і зневоднений. Тому для застереження, ми хочемо розповісти про користь і шкоду народного методу схуднення.

Користь

Як і будь-який інший струс для організму, будова харчування, загартовування, трав’яні чаї відмінно допомагають очистити організм від непотрібних шлаків, привести роботу кишечника в порядок, налагодити роботу травного тракту. Але не варто очікувати колосальних результатів. Схуднення таким способом може скласти всього кілька кілограмів, тому що основна маса залишиться, а лише скоротиться невеликий шар підшкірного жиру, шкіра набуде більш насиченого кольору.

Шкода

Якщо не знаєш всіх особливостей свого організму, тоді краще взагалі не експериментувати. Зменшіть кількість з’їденої порції і чекайте результат. Народні методи можуть погіршити самопочуття людини. І як наслідок, необхідно буде вдатися до допомоги лікарів, а вони то вже точно по голові не погладять.

Думки лікарів-дієтологів

Лікар-дієтолог єдина людина, яка точно може відповісти на питання – як схуднути. Він розробляє для кожного організму окремий метод харчування, режим фізичних навантажень. При цьому повністю враховуються всі особливості організму.Лікарі-дієтологи не підтримують народні методи як основні в якості схуднення. Як схуднути правильно і без шкоди або з мінімальною шкодою, зможе розповісти виключно лікар, а не народні поради. Прислухатися можна і навіть десь щось спробувати, але ось вважати виключно такий метод вірним не є правильним.

Найкраще, щоб процес схуднення проходив під чуйним керівництвом фахівців. А якщо ж такої можливості немає, тоді заведіть щоденник, в якому Ви чітко будете записувати все з’їдене, випите, а також всі нюанси щодо свого самопочуття. Такй щоденник допоможе, у разі чого, вдатися до швидкої діагностики та підібрати првильний метод лікування. Якщо ж Ви відчуваєте себе добре, тоді хвилюватися зовсім не варто.

Залишити коментар