Наскільки корисна клізма для схуднення

клізма для схуднення

На сьогоднішній день величезна кількість людей застосовує масу способів для того, щоб схуднути. Одним з найбільш простих і популярних методів є клізма для схуднення. Необхідно сказати про те, що крім фізичних вправ з позбавлення від зайвої ваги часто користуються і вищевказаним способом, який також називається і очисною клізмою.

Основним призначенням клізми для схуднення є допоміжне очищення кишечника, має і позитивні і негативні сторони.

Зазвичай, при використанні очисних клізм багато людей користуються простою водою, але, за словами фахівців, для проведення даної процедури відмінно підходить сольовий розчин. Завдяки його складу, а саме через наявність певних речовин, які створюють лужне середовище в кишечнику, а також активізують процес по очищенню.

Як же все-таки робити клізму для схуднення?

Для того, що досягти максимальних результатів, потрібно визначити найбільш вірний час для проведення клізми. Перед початком застосування не варто багато пити і їсти, і більше того, необхідно самостійно очистити кишечник. Після цього рекомендується зайнятися підготовкою розчину для клізми, а також самою клізмою. Також потрібно не забути змастити кремом її наконечник. Потім слід прийняти положення, лежачи на спині, зігнувши в колінах ноги. Після цього потрібно ввести клізму і розслабитися. У тому випадку, якщо помічається поява судом, то необхідно провести масаж живота за допомогою кругових рухів.

Чи безпечно застосування клізми з метою схуднення?

Також не можна забувати і про побічні ефекти цього способу схуднення. Безсумнівно, у нього є і негативні сторони. Очисна клізма або клізма для схуднення може дуже сильно нашкодити тій або іншій людині при її методичному проведенні. Необхідно зрозуміти основний принцип позбавлення від зайвої ваги, щоб повністю осмислити і розібратися в суті даного методу.

Для початку потрібно сказати про те, що в товстому кишечнику є грудки, що утворилися із залишків поглиненої їжі, які вбирають в себе ту чи іншу рідину і саме тому спостерігається процес адсорбції. Якщо говорити про мікрофлору кишечника, то потрібно помітити наявність чималої кількості досить корисних бактерій, принижающих те чи інше участь у роботі шлунково-кишкового тракту, розщеплюючи при цьому жири, вітамінуи, білки і вуглеводи.

Висновок напрошується сам собою. Безсумнівно, при використанні клізми для схуднення губляться зайві кілограми, але в мікрофлору кишечника потрапляють чужорідні бактерії, які можуть викликати дисбаланс всієї травної системи. Часте застосування даного методу схуднення може призвести до порушення функцій прямої кишки що, у свою чергу, може негативно позначитися на загальному стані організму і метаболізмі.

Залишити коментар