Що дає методика «25 кадр»

25 кадр для схуднення

Багато людей постійно знаходяться в пошуку нових засобів і технологій, щоб позбавиться від зайвої ваги. Традиційні методики їм відомі, але не підходять, так як немає сили волі, часу і т. д. Залишається сподіватися на чудеса і досягнення техніки і таким чудом є 25 кадр.

Що дає методика «25 кадр»

Методика 25-го кадру – це своєрідний гіпноз. За рахунок перегляду передачі з 25 кадром можна вирішити численні проблеми зі здоров’ям, а так само вивчити іноземну мову або схуднути.
Результат схуднення з такою програмою досягається, якщо використовувати її півгодини на день протягом трьох тижнів. Пасивний метод підходить всім без винятку, але в процесі перегляду програм появляється дискомфорт для очей, перед якими постійно мелькає екран. Але ті, у кого мета – схуднення, готові терпіти цей дискомфорт. Метод заснований на впливі кадру на підсвідомість. Альтернативою цього методу є відвідування психотерапевта, який теж готовий допомогти скинути зайву вагу. Психотерапевт так само, під час сеансів може дати психологічну установку на схуднення. Але не у всіх є час і фінансова можливість регулярно відвідувати сеанси психотерапевта, і тому багато хто намагається придбати відеодиск з програмою 25 кадру або скачати таку програму в інтернеті.

Схуднення з 25 кадром це міф чи реальність?

На сторінках інтернету часто з’являються реклами типу «скачати безкоштовно» про унікальні властивості схуднення за допомогою 25 кадру. Але скачавши ролик, від його перегляду нічого не змінюється ні через тиждень, ні через місяць. Чому? 25 кадр це складна технологічна дорога розробка, яку ніхто безкоштовно викладати в інтернеті не стане. Значить, на сторінках інтернету ми бачимо підробки, від яких зайва вага відповідно не зникне. Крім того такий відеоролик може навпаки завдати шкоди здоров’ю. Його перегляд може негативно відбитися на зорі або на психіці. Отже, потрібно купувати ліцензійні програми, розроблені в НДІ спеціально для боротьби із зайвою вагою. Найкраще отримати консультацію у психотерапевта дізнатися чи можна в конкретному випадку, користуватися цією методикою. Багато зірок естради та кіно схудли завдяки методиці зниження ваги за допомогою програми 25 кадр, але вони використовували якісні і ліцензійні програми, які коштують чималих грошей.

Програма схуднення з 25 кадром дійсно існує. Але не варто її безкоштовно завантажувати на просторах інтернету і купувати на дисках з рук на ринку. Якщо виникла проблема з появою зайвої ваги, потрібно звернутися до терапевта, ендокринолога і психотерапевта. Вони призначать аналізи, щоб виявити причину, після чого призначать лікування.

{ 1 comment… прочитати його нижче або додати один }

ВЕРА

Здраствуйте.Я купила и не памагает ..пачему…

Залишити коментар