Шкідливі способи схуднення від яких можна захворіти

Способи схуднення

Психотропи – не єдина можливість стати струнким і загриміти на лікарняне ліжко. У маніакальною гонитві за стрункістю людство винайшло безліч небезпечних способів познущатися. Ось лише деякі шкідливі способи схуднення:

Шкідливий спосіб схуднення №1

Сечогінні засоби. У нашому тілі близько 70% рідини, і часто зливаючи її в унітаз, можна досягти вражаючих показників на шкалі ваг. Тільки от на жирові відкладення це ніяк не вплине. Зате порушується водний баланс організму, наступає обезводнення і як наслідок – проблеми з серцем і нирками.

Каждая девушка мечтает быть красивой и безупречной. Добиться гладкой и нежной кожи без единого волоска поможет лазерная эпиляция.

Шкідливий спосіб схуднення №2

Проносне. Деякі вважають за краще надавати допомогу в прямому сенсі слова, бігаючи по-великому. Допомагає, поки бігаєш. Заодно заробляєш все те ж зневоднення і дисбактеріоз. І як тільки перестаєш приймати препарати, що викликають діарею, вага повертається. А тим часом організмів відвикає нормально діяти, до того ж до повернутих кілограмів ви отримуєте … запори!

Шкідливий спосіб схуднення №3

Блювотні засоби. Окремі безумці вважають, що можна, за прикладом древніх римлян, добре поїсти, потім виблювати вечерю і залишатися струнким. А до того ж отримати зневоднення плюс роздратування стравоходу шлунковою кислотою, в особливо важких випадках – розрив стравоходу.

Шкідливий спосіб схуднення №4

Магнітні кліпси. Диво-засіб нібито грунтується на принципі китайської акупунктури і, впливаючи на біологічно активні точки вуха, стимулює спалювання жирів. Останні дослідження американських учених довели, що від диво-кліпсів ваш животик і п’ята точка залишаться такими ж вражаючими. Але на мочці вуха дійсно є активні точки, дратуючи які невміло і бездумно, ви можете нажити проблеми з внутрішніми органами.

Шкідливий спосіб схуднення №5

Препарати з яйцями живих паразитів. Окремі божевільні дійсно не проти запустити у власний травний тракт глистів, щоб ті лопали тістечка і тортики за них. Дійсно, від глистів худнуть, апетит пропадає. А заодно з’являються слабкість, і падає гемоглобін, з’являється цілий букет супутніх хвороб. Зате тепер є чим зайнятися, від жирку позбулися, тепер треба думати, як вивести паразитів.

Шкідливий спосіб схуднення №6

Електричні біостимулятори. Хороша річ для лежачих хворих, наприклад, щоб м’язи не атрофувалися. Але до ефекту спортзалу розрекламованим міостімуляторам далеко. А от при невмілому поводженні викликати опіки або електрошок вони цілком можуть.

То ж краще замінити шкідливі способи схуднення більш здоровими і ефективними способами, які допоможуть не тільки вашій фігурі але й здоров’ю.


{ 3 comments… читати їх нижче або додати один }

Емма

ніколи такими методами схуднення не займалась і вам не рекомендую, нічого доброго вони не принесуть.
Дякую за статтю, цікаво

Емма

В мене подруга наважилась схуднути за допомогою таблеток і схуднула, поки що вага не піднімається, але раз на раз не попадає, тому не варто використовувати такі методи об виглядати гарно

Виталий

Їсти треба менше та фізкультурою займатись,тоді не буде часу дурницями займатись!!!Ми хочемо нічого не робити,потім з`їсти таблетку і все у нас буде гарно.

Залишити коментар