Сода для схуднення

Схуднення

Позбавлення зайвої ваги – процедура досить складна. Якщо підходити до неї з наукової точки зору, все начебто зрозуміло – досить розщепити жири, які надходять в організм. Але як це зробити? Всі ми закінчували середню школу, але не всі пам’ятають, що сода сода має властивість перешкоджати всмоктуванню жирів. З цим пов’язана і методика схуднення, яка стає все більш популярною.

Але початківців любителів хімії ми змушені засмутити. Зміна кислотності в шлунку для зниження апетиту і погіршення розщеплення і всмоктування жирів шляхом прийому в організм розчину харчової соди – небезпечна, і дуже часто призводить до поганих наслідків в методиці схуднення. При неправильних дозах відбувається пошкодження слизової оболонки травного тракту, на стравоході і всередині шлунка з’являються дрібні виразки, які будуть кровоточити. На закінчення додамо – визначити потрібну дозу дуже складно.

Втім, сода справді знаходить своє застосування в процесі позбавлення від зайвої ваги. Найбільш правильне застосування соди для схуднення – це добавки цієї речовини до складу ванн. Зазвичай до складу такої ванни додають до 500 г морської солі, яку можна придбати без проблем в любій аптеці, і 300 г бікарбонату натрію (харчової соди). Об’єм ванни становить 200 л, а температура розчину – 37-39оС. Час перебування у ванні – 20 хвилин. За один прийом ванни можна втратити до 2 кг (!) Ваги.

Суть дії соди, у складі таких ванн, полягає в тому, що вона дуже добре розслабляє організм людини і дає йому можливість скинути з себе не тільки зайву вагу, а й негативну енергію, яка накопичилася в ньому протягом робочого дня. Під час прийому содової ванни у людини починає активно працювати і очищатися лімфатична система. Якщо, наприклад, людина хоче очиститися від впливу радіації, то їй рекомендують не додавати у ванну морську сіль, а обмежитися тільки содою.

Тим людям, які хочуть схуднути за допомогою ванн з содою, але у них є проблеми зі здоров’ям або вони хворі діабетом, можна порадити перед прийомом процедур, для видалення з організму токсинів, проконсультуватися з лікарем. Постійно треба стежити за температурою содової ванни для схуднення, оскільки, чим вища температура, тим краще йде очищення. Тим не менш, сильно потіти не потрібно, особливо при прийомі перших процедур. Після того, як людина вийшла з ванни обмиватися водою йому не слід – потрібно загорнутися в махровий рушник або халат і лягти. Ванни з содою чудово рятують людину від втоми і знімають нервову напругу.

Дуже добре на жировий обмін в організмі людини впливає добавки у воду для ванн з содою ефірних запашних масел. Швидкість розщеплення жирів і виведення токсинів при цьому у багато разів зростають, і організм швидко втрачає зайву вагу. Содові ванни, з добавками морських солей і пахощів – це чудовий засіб для зниження ваги, очищення організму від токсинів та радіонуклідів, підвищення енергетики організму і його здоров’я.

{ 7 comments… читати їх нижче або додати один }

Ксюша

Ха, невже це справді допомагає? В принципі написано все дуже добре. Хто пробував худнути на такому відгукніться

Іра

я пробую , результат напишу через декілька днів!

Маша

результати вражають, якщо ж ви поєднаєте ванни із правильним харчуванням та фізичним навантаженням.
Рекомендую попробувати!Сама щойно вийшла з ванної кімнати)

Марта

це дійсно допомагає?

Юличка

девочки помогите мне похудеть ! ! ! ! ! ! !
вот все что тут написано как то верится но с другой стороны все это обман !
можите подсказать если без спорта и без какихто нагрузок только правильное питание и ванна + сода поможет ? ? ?
посоветуйте пожалуйста буду благодарна =(*;*)=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
и если кто это пробывал сода + ванна отпишитесь пожалуйста
сколько кг до и после .

Танюшка

Напишіть будь ласка чи це дійсно допомагає….можливо навіть варто попробувати))

Лена

Сода дійсно допомагає, але це шкідливо..хоча якщо робити все в міру, то не бачу проблем)але ж найкраще для схуднення це спорт і здорове харчування..
Ще є дуже важливим те, що якщо ви схуднете за допомогою соди, то ця вага швидко вернеться назад..так що подумайте перед тим, як це робити..)

Залишити коментар