Танці для схуднення – чудовий метод скинути зайву вагу

Танці для схуднення
Сучасна людина стала ледачою до неможливості. Ми цілими днями сидимо в своїх зручних кріслах, на стільчиках перед комп’ютером за роботою, їдемо в машинах, громадському транспорті та всі дивимось, де б присісти. Люди перестали ходити, бігати, займатися активними видами спорту. Замість цього людство почало шукати універсальний метод для схуднення з розряду «що б такого з’їсти, щоб схуднути?». Але такого методу, на жаль, не існує. Для того щоб стати струнким, потрібно гарненько попрацювати.
Як би ми себе не тішили думками про те, що не все так жахливо в нашому домі і про те, що хорошої людини має бути багато, тенденції 21віку свідчать: модно бути струнким, підтягнутим і веселим. Для досягнення цієї мети багато катують себе строгими дієтами, виснажують годинними пробіжками і тренуваннями. В такому ритмі дуже важко залишатися бадьорим і добрим.

Чому саме танці для схуднення?

Є універсальний метод, який допоможе Вам не тільки позбутися від зайвих сантиметрів в проблемних зонах, а й додасть сили духу, впевненості в собі і головне, дасть заряд хорошого настрою на весь день. Принцип цього методу дуже простий – танцюй і худни. Правда, при цьому слід дотримуватися певного алгоритму харчування, але про це трохи пізніше.
Як це працює? Танці творять чудеса. При активних постійних тренуваннях, відбувається спалювання вуглеводів, а за тим і жирів, розвантажується лімфатична і серцево-судинна системи, поліпшується обмін речовин. Не варто також забувати, що колективні заняття танцями підвищують самооцінку і настрій, а гарний настрій – це запорука успіху в будь-яких починаннях.
Згадайте гучний проект «Танці з зірками» та його учасниць. Зіркові панянки позбувалися від зайвих кілограмів  буквально за місяць тренувань. Найяскравішими прикладами можуть стати Наталя Могилевська, Руся Писанка і Тіна Кароль. Погляньте на них тепер. Дівчата помітно пострункішали, покращали і розцвіли.
Так само важливим аспектом на шляху до досягнення бажаних результатів є здорове харчування з добре відрегульованим режимом.
Сніданок – може бути як звична чашка кави або чаю, так і досить насичене меню. Головне – випивати по склянці води перед кожним прийомом їжі.
Обід – звичну порцію ділимо на 2 частини, з’їдаємо половинку.
Перекус – половину звичної порції ділимо на 2 і з’їдаємо одну частину.
Вечеря – можна побалувати себе стаканчиком кефіру або яблучком. Важливо: приступати до вечері не більше ніж за 4 години до сну.
Бажаємо Вам приємного схуднення!

Залишити коментар