Цілющі трави для схуднення та оздоровлення організму

Трави для схуднення

У наші дні людство, вже втомилося від хімії, тому все частіше прагне повернутися до своїх витоків, тобто до природи. З’являються різні центри, де в лікуванні робиться наголос на природні засоби і трав’яні збори. Мода на здоровий спосіб життя пропагує здоров’я у всьому, починаючи з лікарських препаратів. Та й медики зауважують, що людський організм краще реагує на фітотерапію, яка, звичайно ж, не має такого ряду побічних дій, як антибіотики. А дієтологи почали радити своїм пацієнткам стимулювати заходи по схудненню біологічними добавками рослинного походження.

Звичайно, у наших предків не було фітнес-центрів і «чарівних» тайських пігулок, але навряд чи це зменшувало бажання жінок стати стрункішими і витонченішими. І вони використовували трави для схуднення – спеціальні збори, склад яких передавався з покоління в покоління. Помітивши ту чи іншу властивість листя або плодів, вони додавали його до складу збору або ж навпаки.

Трави для схуднення діляться на три основних види згідно способом впливу на людський організм. Перший вид називається анорексичним, або той що знижує апетит. Трави в цьому випадку або розбухають у шлунку, або обволікають його стінки, а у людини на деякий час створюється відчуття ситості – відповідно, він менше їсть і втрачає вагу. У складі багатьох чаїв для схуднення можна побачити кукурудзяні рильця – відмінний засіб, здатний не тільки зменшити апетит, але і нормалізувати діяльність шлунково-кишкового тракту в цілому.

Трави для схуднення впливають і на процеси обміну речовин, від яких багато в чому залежить не тільки наша стрункість, але і здоров’я. Тобто розмарин, куркуму, імбир, листя берези, плоди ожини можна віднести до другого виду трав для схуднення, який прискорює метаболізм. Сюди ж віднесено різні гострі приправи, цибуля, часник, перець. Беручи трав’яні збори, спрямовані на нормалізацію обміну речовин, слід уважно ознайомитися з їхнім складом та протипоказаннями. Деякі трави можуть представляти для вас небезпеку, якщо ви страждаєте гострими або хронічними захворюваннями.

Третій вид трав для схуднення – це збори, які мають сечогінну, жовчогінну, проносний ефект, які знижують рівень цукру в крові. Вони не завжди корисні й ефективні, хоча й дозволяють скинути велику кількість ваги за кілька днів. Проте використання одних тільки сечогінних трав призведе до обезводнення організму, і вага, яка пропали за рахунок води, моментально повернеться, варто вам припинити застосовувати трави для схуднення. Тому сечогінні збори слід застосовувати тільки за показаннями та під постійним контролем лікаря.

Грамотний збір для схуднення включає в себе трави всіх типів, які плідно працюють у тандемі один з одним. Як бонус до них можуть додаватися трави, які володіють тонізуючою властивістю. Не секрет, що більшість з нас під час дієти відчувають втрату енергії і погіршення настрою. До того ж, нам не вистачає безлічі вітамінів і мікроелементів, які можна відшкодувати за допомогою лікарських трав. Плоди малини, шипшини, суниці не лише зроблять відвар смачнішим, але й додадуть йому корисних властивостей. Приймати такі трави для схуднення можна курсами, від однієї до трьох тижнів.

На закінчення варто відзначити, що грамотна фітотерапія завжди впливає на організм комплексно, вона не тільки допомагає позбавитися від зайвої ваги, але і усуває саму причину його появи. Трави для схуднення повинні поступово знижувати вагу, не викликаючи при цьому зневоднення або інших неприємних ефектів. У природі є все, що нам потрібно для того, щоб підтримувати своє здоров’я і красу довгі роки. Потрібно тільки зуміти грамотно скористатися її дарами. Трави для схуднення, підібрані індивідуально і схвалені лікарем, обов’язково дадуть позитивний ефект.

Залишити коментар