Липові та березові ванни для схуднення

ванни для схуднення

На сьогоднішній день існує маса способів позбутися зайвої ваги – це дієти, фізичні навантаження або спеціальні таблетки. Але вже багато років є ще один спосіб, який допомагає втратити надлишки жиру – це ванни для схуднення. її безперечна перевага – це те, що сам процес доставляє щиру насолоду і дарує приємні емоції. Для будь-якої жінки, ванна кімната – це, свого роду, інтимне місце, де вона може залишитися одна і зайнятися собою, чаклуючи і перетворюючись у воістину досконалу жінку. Саме, у ванній ми відпочиваємо від важкого трудового дня, доглядаємо за тілом, і занурюємося в свої думки, обдумуючи особисте або робоче життя.

А поєднувати приємне з корисним – це справжнє задоволення! Ванни для схуднення допомагають не тільки позбутися від зайвої ваги, але й можуть активно боротися з целюлітом, повертаючи шкірі на всьому тілі її природну еластичність і гладкість. Для схуднення у ванну необхідно додавати різні трав’яні настої. Саме збори трав в гарячій воді розкривають всі свої корисні властивості.

ванни для схуднення

Ванни для схуднення

Готувати ванну потрібно заздалегідь. Візьміть по 75 г наступних трав: трави конюшини лугової, листа білої троянди, трави горця пташиного, трави ромашки запашної. За 60г візьміть: трави хвоща польового і трави материнки звичайної. Трави кропиви дводомної візьміть 45г, по 90г візьміть корінь і лист лопуха великого, а також трави дурнішніка звичайного. Крім того, необхідно взяти 150г трави чистотілу великого. Все це перемішайте і висипте в теплу воду.

Для отримання більшого ефекту і втрати зайвих кілограм під час прийому ванни необхідно виконувати комплекс вправ:
1. Візьміться за краї ванни, після чого, підніміть прямі ноги і повільно згинайте в коліні і випрямляйте спочатку праву, а потім ліву ногу.
2. Сядьте у ванну. При цьому витягнувши перед собою ноги. Вхопіться обома руками за край ванни. Лівою рукою притягуйтесь до краю ванни, а правою, навпаки, відштовхуйтеся від неї. Повторіть це ж вправу, повернувшись в інший бік.
3. Голову пов’яжіть рушником або хусткою, після чого, сильно тягніть за краї хустки вперед, при цьому нахиляючи голову назад. Ця вправа є особливо корисним для шиї.
4. Ногу підніміть вгору, після чого, випрямляючи її в коліні, обома руками притягніть її до себе, намагаючись при цьому не згинати. Теж саме слід виконати і з іншою ногою.
5. Сядьте, руки підніміть вгору і почніть згинатися і розгинатися. Ця вправа позитивно впливає на м’язи талії, живота.


6. Ногами зіпріться в дно ванни, руками вчепіться за краї ванни, після чого, підніміть тулуб, спираючись при цьому на руки. Для більшої безпеки, на дно ванни рекомендується покласти спеціальний килимок.

Виконуйте кожну вправу по 3 рази, поступово збільшуючи до 6 разів. Намагайтеся здійснювати цю гімнастику 1-2 рази на тиждень і вже через 2-3 місяці ви помітите результат, який, безумовно, Вас порадує.

Якщо у Вас немає можливості придбати всі перераховані вище трави, то цілком можна робити і монованни, тобто ванни з додаванням одного виду трав, враховуючи властивість кожного виду збору.

Ванни для схуднення:

ванни для схуднення

Ванни для схуднення

Липові ванни є гарним потогінним засобом і виводять солі і жир з організму. Заваріть 300 грам липового сировини (нирок, листя, сухих квіток, кори, насіння) в 5 літрах води, доведіть до кипіння, дайте настоятися 15 хвилин, процідіть і вилийте у ванну з водою. Тривалість – 15 хвилин, перед сном.
Березові ванни покращують капілярний кровообіг, нормалізують водно-сольовий обмін, сприяють розсмоктуванню жиру. Заваріть березу з розрахунку: 600 грам сировини на 3 літри води, потім доведіть до кипіння, але не кип’ятіть, зніміть з вогню, процідіть і залийте у ванну.
Ванни з материнкою покращують кровообіг, потовиділення і володіє рядом властивостей, що стимулюють схуднення. Заваріть 400 грам трави в 5 літрах води, доведіть до кипіння, дайте настоятися протягом 15 хвилин, після чого процідіть і залийте у ванну з водою. Курс – 15 днів.

Приймаючи такі ванни можна також робити комплекс вправ. Все це в сукупності принесе Вам бажаний результат. І струнка фігура з гарною, молодою шкірою вже через кілька місяців буде радувати Вас!

Замечательным аксессуаром и незаменимым помощником для любого мужчины или бизнес-леди станут часы наручные, которые имеют изысканный дизайн и превосходное качество.

Залишити коментар