Як схуднути за допомогою активованого вугілля?

активоване вугілля для схуднення

Якими тільки витонченими методами не катують себе бажаючі скинути зайві кілограми! Численні препарати для схуднення, вправи на тренажерах до стану хронічної втоми, випробування голодом і численними дієтами. Фобія XXI століття – боязнь побачити на шкалі ваг неугодні числа – «знаходить» все нові засоби, щоб подолати страх і нарешті позбавитися від «баласту». Одним з таким інструментів стало схуднення за допомогою активованого вугілля.

Що собою являє активоване вугілля? Ці ліки, неспецифічний сорбент, який здатний зв’язувати різні хімічні сполуки і виводити їх з організму. Але якщо через цю особливість його і застосовують в традиційній медицині для терапевтичних цілей, то нескладно зрозуміти, що він шкідливий для організму. Адже поряд з різноманітними отрутами активоване вугілля також успішно виводить і корисні речовини, вітаміни, мінерали.

Протипоказанням до застосування активованого вугілля взагалі, а тим більше, як засіб для схуднення, є різні кровотечі і виразки шлунково-кишкового тракту. Крім цього, необхідна консультація лікуючого терапевта при визначенні дозування і тривалості прийому активованого вугілля.

Численні жіночі форуми рясніють повідомленнями про те, чи можна схуднути за допомогою активованого вугілля. Логіка міркувань з цього приводу приходить до розуміння того, що це неможливо. Жмені чорних таблеток не стануть пилкою, яка безжально відрізає ненависні жирові відкладення на тілі. Єдине, в чому вугілля помічник, так це очищення кишечника, виведення токсинів з організму. Це, в свою чергу, нормалізує обмін речовин і стабілізує вагу. Саме тому прийом активованого вугілля з певною періодичністю виправданий. Але слід чітко дотримуватися дозування і правила прийому, щоб отримати користь від препарату.

Протягом декади приймається по 0,25 г (це дорівнює одній таблетці) на кожні 10 кг ваги. Бажано приймати вугілля окремо від інших лікарських препаратів, адже він знижує ефективність останніх.

Сидячи на «чорно-вугільній» дієті, деякі стверджують, що це швидка дієта для схуднення і вони позбавлялися від 1 кг на день і навіть схудли на 10 кг за тиждень. Це можливо тоді, коли людина нічого не їсть, п’є чисту воду навіть без прийому активованого вугілля у зазначених кількостях. При незбалансованому харчуванні, навіть беручи вугілля, зниження ваги, звичайно, не буде спостерігатися. Швидше навпаки.
Таким чином, активоване вугілля допоможе очистити організм від токсинів і інших шкідливих речовин. Але для схуднення за допомогою активованого вугілля одного його прийому недостатньо, слід дотримуватися певної стратегії по боротьбі з кілограмами.

Залишити коментар