Як знайти роботу або низький старт

Як знайти роботу

Всі мріють мати гарний будинок, кілька власних машин, затишну дачу і ще яхту на додачу. Але багато з цих «вічних мрійників» просто не хочуть починати працювати. Вони думають, що стартувати з підпорядкування комусь – це занадто низько. А по-іншому тут ніяк.

З чого все починати

Більш того, аж надто популярна проблема пошуку роботи без досвіду. Роботодавців, у свою чергу, теж можна зрозуміти: навіщо брати когось, навчати його, нервувати, якщо можна взяти людину, яка вже багато знає і вміє? Але питання як знайти роботу таки актуальне. З чого ж почати?
Перш за все, задумайтеся про те, що ніхто вас відразу не візьме на посаду директора крутої фірми чи головного редактора газети. Всі стартували з чогось простого. Якщо ви цей момент засвоїли, тоді приступайте до написання резюме. Воно має бути правдивим і лаконічним. Не потрібно розписувати про вашу допомогу бабусі на городі чи то, як ви міняли лампочки в під’їзді вашого будинку. Оцініть реально ваші достоїнства і недоліки. Після цього, приступайте безпосередньо до пошуку роботи. На цьому етапі для вас цінні будь вакансії: практикант, секретар, офіціанти, асистент і тому інше. Навіть, якщо ви вже маєте в кишені диплом про закінчення ВУЗу, пошук роботи для вас все ще не проста справа. Тим більше, якщо досвіду у вас немає. Часто можна зіткнуться з тим, що випускники мають великі амбіції, мовляв «Я закінчив ВУЗ і беріть мене на роботу». Цей момент зовсім викиньте з голови. Змиріться з тим, що всі починали з малого. Відповідно, з низької посади у фірмі і з низької зарплати.
Якщо вас вже запросили на співбесіду – ви досягли якоїсь вершини, адже змогли зацікавити роботодавця. Далі, зарубайте собі на носі, що ніколи не варто починати співбесіду про питання заробітної плати. Звичайно, це вас цікавить найбільше. Але, коли ви вже почали пошуки роботи, відсуньте ваше бажання про декілька машинах подалі, і заробіть хоча б на одну. Але не в жодному випадки не варто себе недооцінювати. Якщо роботодавець погодився прийняти вас на роботу без досвіду в даній сфері, тоді він розраховує на цілеспрямовану людину, який сповнений бажання вчитися та працювати. Майте на увазі, що вам можуть призначити якесь тестове завдання або випробувальний термін. Ніколи не відмовляйтеся, адже це гарна можливість показати все, на що ви здатні.

Це всього лише початок

Не забувайте про те, що практикант, секретар або асистент – це лише перша сходинка у вашій кар’єрі. Будьте терплячі, добре презентуйте свою особистість на співбесіді і чітко дотримуйтесь завдання роботодавця. Саме ці чинники приведуть вас до успіху. Будьте сповнені оптимізмом і життєрадісністю. І, навіть, якщо вам доручають зробити те, що вам не до душі, – робіть. Цим ви заробите не тільки повагу керівника, але і відмінний бонус на майбутнє.

Меховые изделия дарят нам не только стиль, но и тепло. Покупайте шубы в Киеве, где всегда большой выбор, замечательные цены и непревзойденное качество.

Залишити коментар