Для того, щоб стати ідеалом не потрібно чекати

Краса та здоров'я
Привіт всім! Мене звати Наташа. Цю статю я вирішила написати через те що кожна дівчина, жінка бажає бути завжди красивою і вишуканою. Я це чудово знаю тому якщо навіть ви маєте лишні кілограми, не плоский живіт, обличчя і шкіра не впорятку це все не проблема якщо ви  перестанете чогось чекати, а просто будете дотримуватися 6 простих правил: 

№1– Головне для початку настроїти себе психологічно що це вам потрібно (іноді ліньки щось робити чи кудись іти або ж не вистачає часу) але ви мусите себе переконувати це і є перший крок до ідеалу.
№2— Далі вам потрібно обов’язково звернути увагу на своє харчування воно повинно в будь-якому разі не містити: фаст фуду, чіпсів, їжі швидкого харчування, солодощів а також жирних продуктів. Навпаки корисно вживати щодня багато овочів та фруктів, різні сорти сирів та йогуртів, а цукор та солодощі замінювати медом (але не в дуже великих кількостя, може спричинити алергію). Зранку можна очищувати свій кишечник завдяки свіжовижатого моркв’яного соку або ж приготувати коктейль (3ст. ложки моркв’яного соку, 4ст. ложки кефіру,1ч.ложка меду, декілька крапель лимоного соку) такий коктейль не тіки очистить кишечник але й добре взбодрить зранку.
№3— Добрий сон. Старайтесь не перевтомлювати себе, втома та стрес негативно впливають на організм і шкіру.
№4— Фізичні заннятя э основною запорукою краси тіла. Старайтеся зранку робити невеличку пробіжку яка приведе вас в тонус і надасть сили, а ваш організм наповниться свіжим повітрям. Після пробіжки можна покачати прес так як м’язи вже розігрілися. Щоб позбавитися від некрасивого живота, повних стегон та сідниць потрібно займатися не менше ніж 2-3рази в день і вже через місяць ви побачите результат.
№5— Якщо ви курите то ви не зможете нічого здобути, щоб  у вас щось вийшло вам потрібно кинути курити.
№6—І головне ніколи  не забувайте і про маски та скраби для обличчя які зроблять вашу шкіру молодшою, свіжою, відновленою.
Тож кожна дівчина, жінка може бути ідельною але для цього потрібно багато чого зробити та змінити в собі!
Наташа
Неотъемлемой частью каждой женщины является ее красота. Женская красота может спасти не только весь мир, но и покорить парня своей мечты.

Залишити коментар