Мої секрети догляду за волоссям

Догляд за волоссям

Всім привіт. Напевно я буду перша… :-) . Хотіла б розказати вам про свою технологію догляду за волоссям. В мене ще з підліткового віку було не дуже хороше волосся. Воно було тонким, сухим, швидко ламалося, випадало і сіклося (я думаю, що з такою проблемою стикаються багато дівчат). Вихід, звісно був, постригтись під каре і тоді воно стане більш живе (я це знаю так як в років 12-15 постійно так стриглась). Але я так люблю довге волосся і намагаюсь його відростити до максимальної довжини, що про ніякі стрижки не може йти мова. Звісно, приблизно раз на два місяці потрібно підстригати посічені кінчики, але це зовсім інше. Я перепробувала массу шампунів, масок, кондеціонерів та різноманітних засобів для посічених кінчиків і на жаль жодний не дав очікуваного результату. Було недовготривале покращення, але це все не те.

Я почала шукати якісь методи покращення стану валосся в інтернеті. Скажу чесно, стільки всього є…що навіть за все життя не перепробуєш!!! Довго пробувала робити різноманітні маски, які так сильно рекомендували на форумах а також на сайтах, ну і звісно на цьому. І ось, зібравши матеріал зі всього інтернету, а також власний досвід, я винайшла свою технологію покращення стану волосся. І скажу чесно, вона працює!!!

Процедуру, про яку я зараз вам розповім, я завжди роблю перед миттям волосся, і вона трішки забирає час, тому її краще робити на вихідних. Буду вам писати по пунктах, так простіше.

1.       День перед тим , як мити голову потрібно змастити кінчики волосся (приблизно 5 см від низу), а можна і до середини довжини я іноді так роблю, оливковою олією або іншим маслом (я використовую мигдальне масло), це звісно бажано робити на ніч, коли ви точно знаєте що не підете на вулицю. Така процедура зрбить ваші кінчики волосся білш м’якшими і вони будуть набагато менше сіктися.

2.       Бажано заварити травичку (шавлія, ромашка) для обполіскування волосся, але це не обов’язково. Я іноді забуваю це зробити, або просто не маю часу.

3.       Перед тим як йти мити голову в мене зазвичай є два варіанта подій, які я чергую один з одним. Одного тижня я перед тим як йти мити голову накладаю на волосся, яке попередньо було змащене олійкою, домашню маску для волосся ( в кінці роповім рецепт) і тримаю її не менше години. Другого тижня перед тим як йти мити голову я готую собі безбарвну хну для волосся. Вимивши голову і почекавши 5-10 хв щоб волосся трішки підсохло, я накладаю на волосся хну (по всій довжині) і тримаю також не менше години після чого її змиваю і заново мию голову. Скажу чесно, хна дуже погано вимивається, але результат цього вартий. Після таких масок я мию голову тільки шампунем, ніяких кондеціонерів я не використовую, тільки обполіскую волосся трав’яною водичкою (якщо роблю). Шампунь вибираю найпростіший, маю в свому арсеналі навіть дитячий :-) . Нещодавно, звісно, купила німецький шампунь, не знаю який він, але пахне дуже класно!!! Як випробую розповім .

4.       Після того як я вимила голову зазвичай окутую волосся великим рушником та тримаю його так 25 хвилин. Знявши рушник, я мажу кінчики волосся засобом для посічених кінчиків (не буду рекламувати який) та потихенько знизу вгору розчісую волосся щіткою (я використовую дерев’яну щітку).

5.       Процедура майже завершена, залишається тільки висушити волосся. Волосся я сушу завжди, так як не висушивши його, воно в мене при природньму висиханні укладається як хоче і тому потім не дуже приємна картина получається (принаймі для мене). Волосся я сушу в три ряди. Спочатку нижній ряд (решта волосся заколюю заколкою зверху щоб не мішало), а потім помаленько піднімаюсь в гору. Для цієї процедури я використовую круглу звичайну щіткі, не жорстку. В цій справі головне не спішити і не перепалити волосся. Спочатку я впускаю на волосся гарячий потік повітря (але не за надто, краще довше посушити але не перепалити), коли волосся сухе я пускаю холодний потік повітря і охолоджую волосся, весь цей час почісуючи волосся щіткою. Те ж саме роблю і з іншими рядами волосся. Після такої сушки мені не доводиться вирівнювати волосся утюжком, воно і так вже пряме і гладеньке. Ось і все.

Рецепт маски для волосся яку я використовую для себе (до речі, вичитала на цьому сайті): змішати 250г крупної солі, 250г меду (краще гречаного), 250г коньяку. Отриману суміш вилити у банку, закрити кришкою і поставити в темне місце на 2 тижні. Суміш втирати в волосся (особливо в коріння), пов’язуючи волосся косинкою з клейонки і теплою хусткою, через годину промити волосся теплою водою. Цю суміш можна використовувати замість шампуню, особливо тим, у кого ослаблене і тонке волосся.

А ще я вам забула розповісти про метод проти випадіння волосся, він мені дуже допоміг. Потрібно після миття голови на мокре волосся втирати кухонну сіль. Я таку процедуру теж інколи робила, і скажу чесно, допомогла, результат був замітний зразу. Таких процедур потрібно 6-10.

Хочу про посічені кінчики сказати. Після того, як почала втирати в кінчики олію воно в мене практично не січеться. Останній раз я підстригала кінчики приблизно 2.5 місяці назад, посічених кінчиків практично нема (де не де можна знайти розділений навпіл волосок). Я дуже задоволена.

Після таких процедур моє волосся стало більш міцне та блискуче. Мені подобається стояти біля дзеркала та дивитись на своє волосся, а також занурювати в нього свої руки та відчувати м’якість.

Надіюсь вам допоможуть мої поради. Фотографію свого волосся я вам обов’язково викладу але трохи пізніше, так як нема куму мене сфоткати та й нема чим :-( .

Оксана Лапаєва

{ 1 comment… прочитати його нижче або додати один }

Iра

Добрий вечыр!!! хочу вам сказати що цей рецепт з коньяку ы солы не всым пыдходить О.Сеймур в передачы ” Все буде добре” розказувала про нього ы катигорично заборонила робити це жынкам тим якы мають сухе волосся. дякую

Залишити коментар