Основний догляд за тілом

догляд за тілом

Привіт. Мене звати Аліна. І я хочу розповісти вам свої маленькі секретики по догляду за собою. Їх не багато, але може комусь стануть в пригоді. Я люблю приймати трав’яні ванни, вони мене заспокоюють,  надають сил і свіжості. Зазвичай я використовую такі трави як ромашка і кропива ну і звичайно додаю кілька крапель ефірної олії (під настрій). Все роблю так: заварюю приблизну 3 літри настою ромашки чи кропиви а іноді все разом і вливаю в ванну (разом з самими травами), потім розвожу кілька крапель ефірної олії з медом (вичитала що так олія краще розчиняється в воді) і також додаю до води. Лежу в такій ванні приблизно 30 хв, не довше і зразу після того лягаю в ліжко. Такі процедури я роблю 2-3 рази на тиждень.

Люблю робити ванночки для ніг. Заготовляю водичку з ромашковою травою, додаю туди морську сіль (не фарбовану) та ефірні олії. Парю так ноги 20 хвилин. Потім чищу ноги пемзою та роблю медовий масаж і зразу ж одіваю товсті шкарпетки. Це все також роблю перед сном. Після такої процедури ноги ніжні як в малої дитини!

В мене дуже суха шкіра обличчя і тому я постійно мушу її зволожувати. Крім вичайних кремів для обличчя я використовую ще такий засіб: добре вимиваю і очищаю шкіру обличчя, трішки її розпарюю та легенько промокаю рушником після чого змащую обличчя та шию оливковою олією та тримаю її так 3-4 години. Рештки промокаю сухою серветкою. Шкіра після такого робится пиємноматового кольору.

Ось такий в мене основний догляд за тілом :-)

Аліна Бойчук

Массовая SMS рассылка по Украине – ето один из лучших видов sms маркетинга.

Залишити коментар