Такий ненависний і небажаний….целюліт

целюліт

Привіт. Перший раз зайшла на ваш сайт, взагалі то я в інтернеті рідко сиджу, прочитала декілька статей і вирішила написати. Мене звуть  Таня і мені 22 роки. Я не роблю різноманітні маски для волосся як перша учасниця, так як маю коротку стрижку (саме по цій причині що воно виглядає більш живе і не потребує такого догляду як довге) і не роблю різноманітні ванночки для тіла і ніг як друга учасниця,  так як не маю багато вільного часу, робота й діти, самі розумієте, але маю таку одну велику проблему як целюліт. Борюся з целюлітом дуже давно, хоча багато хто каже що це марно так як надмірний целюліт мені передався по спадковості від мами а до мами від баби…одним словом, це в нас по родині. Я сама досить худенька, а целюліту багато і це так дратує!!!!

Перед кожною літньою відпусткою я ходжу до косметологів і роблю обгортання та масажі, вони допомагають але тільки на деякий час (на відпустку хватає) та й досить дорогі. В осінньо-зимовий період я стараюсь сама доглядати за своєю зовнішністю та не допускати великого прояву целюліту. Я роблю такі процедури як домашній масаж, антицелюлітні ванни.  Антицелюлітну ванну я роблю з морською сіллю та аромомаслами. Один курс в мене триває 7 процедур, тобто один тиждень роблю антцелюлітні ванни, потім 3 тижні відпочиваю і знову спочатку. Масаж роблю медовий (інколи чоловіка заставляю).

Якщо проводити процедури цілу осінь, зиму і весну то можна покращити стан своєї шкіри, та зробити її більш гладкою і рівно. Але все одно целюліт видно і якщо закинути домашні процедури то целюліт швидко з’являється (принаймі в мене). В мене такий характер, що я не можу себе комфортно почувати знаючи що якась частина тіла не ідеальна, тому борюсь з тим на скільки хватає сил і коштів.

Якщо в когось є дієвіші і перевірені методи боротьби з целюлітом пишіть в комент, буду вдячна.

Таня Виноградова

Залишити коментар