Як за три тижні прибрати живіт

як прибрати живіт

Цього, ще 2010, року раннім літом їздила на море відпочивати. Все був чудово, але одне мене збентежило, навколо мене ходило стільки красивих і струнких дівчат, біля яких я виглядала просто смішно. «І звідки в мене взявся такий великий живіт» питала я себе і так і не могла дати на нього якусь логічно відповідь. «Так, трошки більше стала їсти, так, сидяча робота, але ж ці фактори не могли так вплинути на мою фігуру» думала я собі, але ні…могли. Почала переглядати свої старі фотографії з моря, де я мала ще плоский живіт і вирішила його повернути.

Перше, що я намірена була зробити так це очистити кишечник від різних шлаків. Виявляється, з роками в кишечнику збирається велика кількість шлаків, і тому його потрібно очищати (але без фанатизму). Перш ніж приступити до очищення я порадилася з друзями, які вже робили собі очищення, багато чого прочитала в інтернеті, та порадилась з своїм дільничним лікарем. Озброївшись знаннями я приступила до справи.

Як саме проходить очищення клізмою? Зараз розкажу. Клізма, для того щоб прибрати живіт, нам знадобиться сама найпростіша на півтори-дві літри, а не сорокалітрові на дві трубочки, які нав’язують нам різноманітні салони, які тільки мікрофлору з організму вимивають. Клізма добре очищає кишечник і виводить різноманітні шлаки, тим самим зменшується об’єм живота. Особисто я робила клізми через день і поступово втрачала як вагу так і сантиметри на талії. До складу клізми які я робила входили півтори літри води і десертна ложка соди. Через два тижні таких процедур я втратила 4 кілограми і 6 см. В об’ємі талії. Я думаю, що це чудові результати.

Але одної клізми мало, щоб прибрати живіт і обвислу шкіру, щоб привести м’язи в тонус я ще займалася спортом. Існує два види тренувань які б’ють по животі точно в ціль. Ми всі їх добре знаємо – це вправи на прес і обруч. Коли ми крутимо обруч то розігріваємо м’язи талії, різко посилюється обмін речовин в м’язах і в шкірі. Крім того,обруч дозволяє підготувати м’язи живота до більш важких тренувань на прес.

Ніяких формул для качання пресу нема, я просто підставляла ноги під диван і качала прес 15 хвилин на день. Нам жінкам не потрібно підніматись високо при виконанні вправ на прес, як чоловікам, 45 градусів від підлоги цілком достатньо. Для нас головне це кількість і темп виконання вправи. Я робила 50 повторів за один підхід, якщо хтось може робити більше то робіть більше, це піде тільки на користь. Важливо, щоб останні 15-20 раз робились через силу. Після вправ на прес знову встаємо і крутимо обруч.

Ще обов’язково потрібне правильне харчування. Жирні і калорійні продукти краще прибрати з свого раціону (саме так я і зробила) інакше живіт буде помаліше зникати. Пити потрібно якомога більше, але не варто сильно себе заставляти, якщо пити зовсім не хочеться.

На такій системі я скинула 6 кілограм і 10 см. в талії швидко і просто!

Если Вам повезло в ближайшее время выходить замуж тогда обязательно посетите просто фантастический салон свадебных платьев. Вы обязательно найдете то что Вам понравится.

{ 1 comment… прочитати його нижче або додати один }

Юлія Мороз (крук)

Дуже дякую за чудову і корисну статтю!!!

Залишити коментар