Гель для душу Le Petit Marseillais

Гель для душу Le Petit Marseillais

Серед достатку засобів по догляду за тілом, на полицях спеціалізованих магазинів і в пропозиціях інтернет-магазинів, з’явилися цікаві гелі для душу Le Petit Marseillais. Вони мають масу позитивних відгуків і добре впровадилися в російський ринок, так чому ж і вам не спробувати завести у себе в ванній «Маленький Марсель» (саме так перекладається назва компанії з французької).

Торгова марка Le Petit Marseillais

Пропонуємо вам познайомитися з торговою маркою Le Petit Marseillais, яка випускає різні засоби для щоденного догляду за тілом та волоссям. Цей бренд з’явився ще в 1900 році, і торгова марка Le Petit Marseillais, яка існує сьогодні втілила в собі всі найкращі традиції марсельського мила, яке створювалося за рецептами Півдня і Провансу, а зараз завойовує популярність на ринку України та Росії.
Засоби по догляду за волоссям надані виключно шампунями, створеними на традиційних рецептурах.

Гелі для душу Le Petit Marseillais

Гелі для душу від компанії Le Petit Marseillais містять в собі натуральні компоненти, які мають спрямовану дію для інтенсивного зволоження і живлення шкіри. Продукти цієї серії представлені торговою маркою в семи ароматах, серед яких ви знайдете: квітка апельсинового дерева, білий персик і нектарин, лайм, лаванда і мед, морський кріп, солодкий мигдаль, а також ваніль.
Ретельно підібрана гама гелів для душу Le Petit Marseillais (Маленький Марсель) збудить у вас самі незабутні відчуття. Адже саме її унікальні аромати Середземномор’я подарують вам насичене відчуття свіжості, а традиційні для цього регіону, натуральні інгредієнти забезпечать для вашої шкіри відмінне зволоження та живлення.

Гель для душу «Молочко Оливи»

Один з гелів для душу торгової марки Le Petit Marseillais – «Молочко Оливи». Він був спеціально розроблений, в першу чергу для жінок, які мають дуже ніжну і чутливу шкіру, яка схильна до алергій і лущення. Цей гель – сама ніжність, і в його кремоподібній тягучій консистенції і в запаху, і навіть в упаковці, всюди прихована ніжність.
«Молочко Оливи» має ідеальний запах, що для компанії Le Petit Marseillais зовсім не дивно, так як саме ароматні композиції є їх коньком. У нього немає конкретного запаху, він просто пахне свіжістю, чистотою, м’якою ковдрою, теплим ранком. Ця композиція досить проста і асоціативна, але запам’ятовується. Крім того, гель чудово піниться, а сама піна дуже м’яка і пухнаста, повітряна і ароматна. Вона досить швидко змивається і залишає на шкірі лише приємний зволожуючий і живильний шлейф.
Якщо Ви шукаєте простий, але ідеальний гель для душу, то торгова марка Le Petit Marseillais підійде вам на всі сто відсотків. Будь-яка жінка зможе підібрати гель по своєму смаку і насолоджуватися його унікальними властивостями.

Свадьба – это прекрасное событие для молодоженов, а особенно для невесты, поэтому выбираем свадебное платье, аксессуары к нему и многое другое вместе с нами.

Залишити коментар