Гель для душу Палмолів (Palmolive)

Гель для душу Палмолів (Palmolive)

Сьогоднішній час величезного розмаїття косметичних засобів поставило перед кожним з нас нелегку проблему вибору. На чому зупиниться? Від якої торгової марки потрібний нам препарат найбільш ефективний? Чим краще всього користуватися в конкретному випадку? Схожих запитань багато. Компанія Palmolive може дати відповідь на кожне з них.

Історія торгової марки Palmolive

Історія торгової марки Palmolive тісно пов’язана з компанією Colgate. Colgate бере свій початок з 1806 року і на сьогоднішній час відома як компанія з виробництва косметичних засобів для догляду за порожниною рота, для догляду за тілом та побутової хімії. Перший спогад про Palmolive з’являється в 1864 році разом із запуском у виробництво мила Palmolive. Успіх мила був настільки великий, що в 1916 році компанія, яка випустила мило, перейменовується і отримує назву Palmolive. У 1926 році Palmolive об’єднується з компанією Піт Бразерс, яка також займається виготовленням мила. А через два роки до них приєднується компанія Colgate. Утворюється своєрідне тріо, яке отримує назву «Colgate-Palmolive-Піт Компані». Могутня компанія розширює свої території, а також ускладнює різноманітність товарів, що випускаються. У 90-х роках вона набуває нові торгові марки і збагачує асортимент. Лідируючим товаром компанії є зубна паста, відома у всьому світі.

Гелі для душу від Palmolive. Особливості товару

Продукція від компанії Palmolive представлена ​​кількома лініями товару. Це гелі для душу, піни для ванни, рідке мило для рук, туалетне мило, засоби по догляду за волоссям. Найбільш затребуваною є лінія гелів для душу. Лінію гелів представляють серії Натурель, Ароматерапія, Термал СПА. Серія Натурель - це живлення і зволоження чутливої ​​шкіри, це ніжність і комфорт для всього тіла. Серія Ароматерапія – це енергія і життєва сила, це антистрес для всього організму. Наприклад, гель для душу «Анти-Стрес» із заспокійливим ефектом. Серія Термал СПА – це гелі для масажу та парової лазні, для відновлення шкіри. Наприклад, гель для душу «Термал Спа Масаж», який забезпечує відлущування шкіри, містить мінерали і білу глину.

Відгуки про продукцію Palmolive

Гелі від компанії Palmolive – це справжня насолода для всього організму, це незабутній подарунок для нашої шкіри, це відмінні запахи і ніжна текстура, це прийнятна ціна для кожного з нас. Асортимент гелів для душу від торгової марки Palmolive здатний задовольнити бажання самих вимогливих покупців. Тому, всі гелі для душу Palmolive заслуговують найприємніших відгуків з боку палких шанувальників цієї компанії.

Залишити коментар