Косметика 9 місяців

Косметика 9 місяців

Вагітність завжди хвилює і лякає дівчат. Щонайменше, через те, що на цьому етапі життя суттєво змінюється не тільки наш настрій або звички харчування, але і зовнішність. Адже за чим-за чим, але за зовнішністю всі дівчата стежать особливо. Під час вагітності в корені змінюється гормональний фон кожної дівчини. Тому, виробники косметичних засобів приділяють особливу увагу безпеці свого продукту.

Те, що лікар прописав

Бренд 9 місяців – це єдина на ринку російська косметика для майбутніх мам. Вона розроблена і виготовлена ​​за допомогою новітніх технологій. Більш того, для її приготування використовуються тільки гіпоалергенні компоненти, які абсолютно не мають у своєму складі віддушок. Завдяки цим засобам, вагітна дівчина буде почуватися абсолютно захищеною.
Під час вагітності дівчата переживають безліч проблем. А це і болі в ногах, і підвищений тонус м’язів, і, іноді, навіть судоми. Саме з цих причин, косметична компанія 9 місяців розробила спеціальний тонізуючий крем для ніг.
Для інтимної гігієни бренд розробив пінку-мус, а також вологі серветки, які призначені тільки для інтимної гігієни. Завдяки цим продуктам, майбутні матусі зможуть завжди себе почувати не тільки доглянутими і чистими, але й упевненими.
Особливу увагу під час вагітності потрібно приділяти і області грудей, адже саме нею ви будете годувати свого малюка. Виробники компанії 9 місяців розробили креми для підтримки пружності і еластичності цієї частини жіночого тіла.
Також в лінії цих косметичних засобів є незамінна продукція від розтяжок в області грудей, живота і стегон. Цей крем призначений для профілактики і корекції до і після пологів. Завдяки йому відновлюється епідермальний баланс і здатність шкіри утримувати вологу. Також він сприяє швидкому зняттю запалень на шкірі та стимулює її відновлення.

За і проти

Що ж кажуть дівчата про косметичні засоби 9 місяців? А говорять вони те, що продукція, по всій видимості, неоднозначна: одним підходить, іншим – ні. Що ж, універсальних засобів ще не винайшли. Все залежить від вашого організму і його сприйняттю косметичних засобів. Частина дівчат захоплюється косметикою від компанії 9 місяців, а частина – абсолютно впевнена, що чекати якогось ефекту навіть не варто. Вибір за вами, майбутні матусі.

Залишити коментар