Косметика без парабенів. Яку косметику варто вибирати?

Косметика без парабенів

Сьогодні, слово «парабени» може привести в паніку багатьох жінок. І не даремно. Де тільки їх не буває: у харчовій продукції, у фармацевтичній, а також у косметичних засобах, якими ми, милі дами, користуємося щодня. Чи не так? Шкоду цього компонента вивчили не так вже й давно, тому косметика без парабенів сьогодні стала на вагу золота. Більше того, назви цих фірм знають абсолютно не багато, але до кінця нашої статті, ви точно дізнаєтеся деякі з них. Поїхали?

Чим шкідливі парабени

Якщо заглянути до складу більшості косметичних засобів, то можна побачити ось такий «привабливий» список: парабени (-пропив,-метил,-бутил,-етил), ароматизатори, барвники і іноді натуральні екстракти. Гарненька перспектива, правда? Чим же так шкідливі ці самі парабени? Найчастіше, вони можуть викликати головний біль порушення роботи сальних залоз, подразнення шкіри, а також мають токсичний характер. А. якщо у вас і без того проблемна шкіра, то такі косметичні засоби вже точно принесуть вашому здоров’ю лише шкоду. Якщо вірити статистиці, то щодня кожна дівчина наносить близько 12 різних косметичних засобів на своє тіло, а разом з тим і 175 хімічних елементів. І як після цього залишатися шкірі здоровою?

Яку косметику варто вибирати?

Тепер уже постає питання, а якою ж косметикою користуватися? Звичайно, найкраще, користуватися добрими старими бабусиними рецептами. Але, якщо ви не маєте стільки часу на догляд за собою, то пропонуємо вам познайомитися з декількома косметичними фірмами, які не використовують ті самі шкідливі парабени.
1. Organic Pharmacy – ця фірма використовує тільки органічні компоненти, які не містять токсичних інгредієнтів. Ця компанія відзначена фармацевтичним співтовариством The Royal Pharmaceutical Society of Great Britain.
2. Бренд Nude також не містить ніяких хімічних речовин, але більш того, вона запобігає вбирання шкірою таких шкідливих компонентів, як парабени, пропілен, сульфати і інші.
3. Фірма Ren славитися тим, що їх продукція абсолютно не містить шкірні подразники, а це і ароматичні, і синтетичні добавки, а також пропілен, нафтопродукти, гліколь, тваринні інгредієнти і т.д.
Якщо ви до цих пір сумніваєтеся в тому, що ваш улюблений крем для обличчя не такий вже і хороший, – просто прочитайте його склад. Можливо, ви побачите саме ці слова: парабени (-пропив,-метил,-бутил,-етил). Тоді, швидко йдіть до сміттєвого відра – і геть з очей таку баночку. Ваше здоров’я набагато важливіше, адже, найімовірніше, саме через такий косметичний засіб у вас були головні болі. Будьте красивими і здоровими.

Залишити коментар