Косметика Bliss. Відгуки та ціни

Косметика Bliss

Навколо нас дуже багато різної косметики. І де її тільки не продають: на вулицях, ринках, в магазинах, в аптеках і т.д. Іноді навіть плутаєшся де і що купувати. Раніше виготовленням косметики зазвичай займалися лікарі. Більш того, в книгах Середньовіччя були окремі глави, присвячені косметиці: “Ornatus” і “Decoratio”.

Знайомтеся, Bliss

Ми хочемо звернути вашу увагу на колекцію косметики від легендарної американської фірми Bliss. На жаль, мало хто знає про неї в межах країн СНД. А адже ця фірма дуже навіть популярна. Вона включає в себе повний спектр різних засобів по догляду за шкірою, косметики для захисту від сонця, а також засобів для прийняття ванн.
Вся продукція фірми Bliss заснована на натуральних рослинних компонентах: рослинні і ефірні масла, частинки рослин, екстракти фруктів і трав, квіткові пелюстки і інше. Bliss – це великий вибір косметики для жінок та чоловіків. Формули, які задіяні у складах косметичних засобів відповідають останнім стандартам і виконуються згідно з останніми новітніми розробками. Bliss пропонує вам комплексний догляд за шкірою обличчя (сироватки, маски, креми), спа-продукти для догляду за шкірою рук і ніг, Steep Clean – одну із самих великих ліній по догляду за шкірою обличчя, а також скраби, спа-креми і гелі для душа з ароматерапевтичний ефектом.
Але як і будь-які інші компанії, у Bliss є своя лідируюча п’ятірка з продажу. Отже, якщо ви ще ніколи нічим не користувалися від американського бренду Bliss, радимо вам почати з крему для тіла Лимон і Шавлія, гель для вмивання Fabulous, антицелюлітного денного крему Fatgirlslim, кисневої енергетичної маски для обличчя Triple Oxygen або ж набір для депіляції воском в домашніх умовах Poetic Waxingkit. І тоді ваше знайомство з фірмою Bliss точно приречене на успіх. Відгуки дівчат про цю косметику просто приголомшливі. Жодна дівчина не заперечила проти косметики Bliss. Ні алергії, ні роздратування, ні прищиків.

Bliss – це …

Якщо ви зацікавилися косметикою Bliss, але навіть найменшого уявлення не маєте куди податися у пошуках цих засобів, тоді вам потрібно звернутися до великого Інтернету на офіційний сайт компанії www.blissworld.com/. Bliss – це універсальна косметика для чоловіків і жінок, Bliss – це комплексний догляд за шкірою всього тіла, Bliss – це заряд енергії і життєрадісності на весь день.

Залишити коментар