Косметика Bliss

Косметика Bliss

Косметичні бренди постійно радують нас своєю різноманітністю товару. Про деякі з них ми добре знаємо, а про деякі ─ не дуже. Але з усього представленого асортименту завжди хочеться вибрати те, з чим нам буде приємно і комфортно. Ми вибираємо якість, але не забуваємо про ціну. Співвідношення ціни та якості ─ головний принцип роботи косметичних торгових марок. Турбота про людське здоров’я – головне їх завдання. Таких ідей дотримується і американський бренд косметики Bliss.

Історія виникнення і розвитку торгової марки Bliss

Американська косметика Bliss – один з дуже популярних косметичних брендів, продукція якого відома у багатьох країнах світу. Історія виникнення і розвитку торгової марки Bliss пов’язана з далекою Америкою, з Нью-Йорком і 1996 роком. На сьогоднішній час бренд зумів підкорити серця багатьох. Про результати, які залишає косметика Bliss, ходять легенди. Багато говорять про продукцію Bliss, як про косметику, яка вміє творити дива і дарувати другу молодість. З торговою маркою Bliss можна не тільки розслабитися, але і зарядитися енергією на цілий день. В Україні і Росії бренд з’явився недавно, тому багато товарів можна замовити тільки по інтернету, на офіційному сайті компанії Bliss.

Загальна характеристика торгівельної марки Bliss. Особливості продукції

Щоб відчувати себе добре, потрібно добре виглядати ─ філософія американської косметичної компанії Bliss. Вся продукція від торгової марки Bliss ─ це товар дуже високої якості, виконаний з урахуванням останніх наукових розробок. Bliss – це зрозумілий, привабливий і дуже динамічний бренд. Товар від торгової марки Bliss представлений в дуже простій, але зрозумілій упаковці. Головне не зовнішні якості, а внутрішні – це постійне завдання всіх співробітників компанії Bliss. Сьогодні Bliss – це, в першу чергу, спа салони, які стали дуже популярними останнім часом. Саме там можна вирішити всі питання косметичних проблем і позбутися від них назавжди. Вся продукція від Bliss заснована на натуральних компонентах. Весь асортимент товару від компанії Bliss представлений багатьма косметичними лініями:
- лінія засобів для догляду за тілом,
- лінія очищувальних засобів,
- лінія засобів захисту від сонця,
- лінія по догляду за шкірою навколо очей,
- лінія засобів для догляду за волоссям.
Весь асортимент товарів торгової марки Bliss розрахований на жінок і чоловіків. Великою популярністю користується п’ятірка таких лідируючих товарів від Bliss, як крем для тіла Лимон і Шавлія, гель для вмивання Fabulous, киснева енергетична маска для обличчя Triple Oxyge, антицелюлітний денний крем Fatgirlslim, набір для депіляції воском в домашніх умовах Poetic Waxingkit. Косметика Bliss не тільки захищає, але і відновлює шкіру.

Косметика Bliss і знаменитості

Торгова марка Bliss – це косметика нового покоління. З’явившись зовсім недавно, вона вже полюбилася багатьма. Той, хто хоча б раз спробував Bliss, подарує цій компанії своє серце назавжди. Так зробили і багато знаменитостей. Ума Турман (Uma Karuna Thurman), Леонардо Ді Капріо (Leonardo Di Caprio), Лів Тайлер (Liv Tyler) – великі шанувальники торгової марки Bliss.

Залишити коментар