Косметика Боббі Браун (Bobbi Brown)

Косметика Боббі Браун

Некрасивих жінок не буває. Ця фраза відома всім і давно. Кожна з жінок красива по-своєму. Це факт. Але, все одно, всі жінки скрізь і завжди хочуть виглядати краще, ніж є насправді, і докладають до цього максимум зусиль. Деякі вибирають яскраві тони в одязі, інші використовують такі ж палітри в макіяжі. Але проходить час, і кожна з цих жінок починає розуміти, що природна краса ─ її найбільше багатство. Як підкреслити все те, чим наділила нас природа? Відповідь на це питання дає нам американська торгова марка Bobbi Brown.

Історія виникнення і розвитку торгової марки Bobbi Brown

Історія американського бренду почалася з 1991 року і тісно пов’язана з іменем її засновниці Боббі Браун. Відома на сьогоднішній час американка Бобі Браун в минулому була простим візажистом, вчилася в бостонському коледжі Емерсон на курсі театрального гриму, але з часом стала великим професіоналом своєї справи. Браун завжди мріяла підкреслити природну красу жінки і зробити її впевненішою в собі. Одного разу мрія Боббі Браун здійснилася. Вона створила колекцію косметики з десяти помад, відтінки яких добре змішувалися між собою. Це було початком її майбутньої компанії. Незабаром колекція привернула увагу експертів індустрії і багатьох жінок світу. Справи пішли вгору. Пізніше, коли торгова марка під ім’ям Bobbi Brown облетить увесь світ, візажист кожен раз з трепетом в душі буде згадувати свою маму. Саме вона навчила свою дочку любити і берегти красу від природи. Боббі Браун подолала всі труднощі на шляху до своєї сьогоднішньої слави. Тому, ми можемо з упевненістю сказати, що бренд Bobbi Brown ─ це не тільки зовнішня краса, але й філософія душі.

Загальна характеристика бренду Bobbi Brown. Особливості продукції

Бренд Bobbi Brown ─ це природний макіяж. Вся продукція американської торгової марки Bobbi Brown дає можливість кожній жінці виглядати натурально, не приховуючи свої переваги. Особливістю всіх колекцій бренду є бліді тони, які мають плавний перехід, дуже добре поєднуються між собою і виділяють кожну деталь. Відтінки Bobbi Brown підходять усім жінкам. Секрет їх у тому, що вони чудово виглядають як на засмаглій, так і на блідій шкірі. Прохолодні, нейтральні кольори і відтінки землі мають матові і сяючі версії відтінків, що підходить для денного і вечірнього видів макіяжу. Косметика від Bobbi Brown завжди відрізнялася і відрізняється високою якістю продукції, її стійкістю і простотою при нанесенні. Великий асортимент товарів торгової марки Bobbi Brown можна розділити на кілька ліній: лінія декоративної косметики для очей, для губ і для обличчя. Кожна лінія представлена ​​широким вибором товару на сайті в інтернет-магазині або у фірмових магазинах багатьох країн світу. Є товари від Bobbi Brown, попит на які ніколи не знижується. Наприклад, дуже популярним є коректор Bobbi Brown для приховування темних кіл під очима, а також Bobbi Brown concealer для вирівнювання кольору шкіри. Високо оцінили жінки і тіні Bobbi Brown в матових і перламутрових тонах. Крем Bobbi Brown теж полюбився багатьом. Всі категорії товару від торгової марки Bobbi Brown мають тільки добрі відгуки.

Косметика Bobbi Brown і знаменитості

На сьогоднішній час Боббі Браун ─ це не тільки власниця великої косметичної компанії, але і прекрасний візажист. Боббі Браун по праву вважають королевою макіяжу. В якості візажиста вона працювала з багатьма знаменитостями, серед яких Наомі Кемпбелл (Naomi Kampbell), Сюзан Сарандон (Susan Sarandon), відточувала свою майстерність, створюючи образи моделей на Нью-Йоркському Тижні Моди. «Краса ─ це індивідуальність», – стверджує Боббі Браун.

Залишити коментар