Косметика Чинечитта (Cinecitta)

Косметика Чинечитта

Завжди мріяли виглядати, як суперпопулярні зірки кінематографа, але не знали, як це зробити? Ось вже більше 60 років нам відомі імена великих італійських режисерів і акторів таких, як Роберто Беніньї, Софі Лорен і, звичайно ж, Лукіно Вісконті. Завдяки цим іменам ми дізналися про кіностудії «Cinecitta» (Чинечитта), яка заснувалася ще в 1927 році.

Кіностудія «Cinecitta» представляє

І ось, починаючи з 30-х років, гримери «Cinecitta» для корекції овалу очей і його рельєфу, розробили спеціальне нанесення тональної основи різних відтінків. Завдяки цьому, вони досягли ідеального кольору і овалу обличчя. Таким чином і з’явилися косметичні засоби Cinecitta make-up. Так, пудри, тональні креми та коректори стали засобами, які були головною складовою ідеальної шкіри. Тому, в 40-х роках, головний гример кіностудії Фава розробив цілу лінію професійної косметики для використання на кіностудії «Cinecitta». Але якість продукції була настільки високою, що своїх шанувальників Cinecitta make-up знайшла і серед звичайних дівчат. У Європі вважається більш, ніж престижно працювати з косметичними засобами від Cinecitta make-up. Великими перевагами цієї косметики є її економічність, зручне розміщення в палітрах, а також елегантне оформлення.

Косметика від Cinecitta

Перш за все, косметичні засоби від бренду Cinecitta make-up розроблені за передовими технологіями в поєднанні з унікальними вихідними матеріалами підвищеної екологічної чистоти. Сьогодні, ця італійська продукція користується шаленим успіхом серед професійних візажистів-стилістів в Європі, Америці та Азії. Але, найбільше заслуговують увагу наступні продукти компанії Cinecitta make-up:
1. Це, звичайно ж, тональні засоби. До їх складу входять люмінесцентні частинки на дзеркальній основі, які відбивають світло. Завдяки цьому, вони створюють ефект ліфтингу. Тональні основи Чинечитта не вбираються в шкіру і не збираються в її складочках. Більш того, її можна наносити в декілька шарів і, при цьому, абсолютно не закріплювати пудрою.
2. Професійна пудра Rice powder від Cinecitta make-up. Цей засіб славиться своєю абсолютною прозорістю, яка без проблем надає шкірі бархатистості, а також легкого відтінку. Пудра не абортує жир, який виділяє шкіра обличчя, але при цьому і не вбирає зовнішню вологу. Також вона відмінно тримається на обличчі, не пересушує його.
3. Жирні коректори Correttore in crema e stick. Вони легко наносяться на шкіру і відмінно розтушовуються. Добре підходять як для професійного використання, так і для щоденного.
Cinecitta make-up – це ідеальна декоративна косметика для будь-якого типу шкіри. Якщо ви мрієте виглядати як зірки кіно, тоді ваш погляд повинен зупинитися на цих косметичних засобах. З Cinecitta make-up ви будете зіркою будь-якого екрану.

Залишити коментар