Косметика DeSheli (Дешелі)

Косметика DeSheli (Дешелі)

Країна Ізраїль багата на унікальні природні мінерали і ресурси. Тому косметична промисловість тут розвинена, а всі засоби цінуються по всьому світу. Новий косметичний бренд DeSheli набирає обертів і намагається завоювати увагу покупців. Познайомимося з новою розробкою ізраїльських косметологів.

Компанія DeSheli з Ізраїлю

У 2008 році на ринках країни з’явилися косметичні засоби нового бренду DeSheli. Компанія займається виготовленням і продажем ексклюзивної продукції косметичного напрямку. Вся продукція ретельно тестується в лабораторіях інститутів Росії та Ізраїлю. Згідно з міжнародною класифікацією CTFA продукція торгової марки DeSheli визнана високоякісним продуктом.
Косметична продукція DeSheli відноситься до класу люкс і спрямована на омолодження шкіри, на догляд за тілом. Ціла команда розробників нового бренда трудяться над своєю продукцією. За допомогою інноваційних розробок була розроблена технологія, яка дозволяє відновлювати клітини шкіри, шляхом відновлення їх пам’яті. Ця технологія отримала назву «розумних кристалів» і є запатентованим винаходом.
Але і це ще не все. Ефективним в косметиці засобом від бренду DeSheli є Фотон-ультразвуковий апарат Кліатон. За допомогою цього приладу, який застосовується зі спеціальними засобами від бренду DeSheli, підвищується пружність шкіри, нормалізується робота шкірного покриву, зменшуються зморшки. Досягається сильний Ліфтинг-ефект.

Продукція косметичного бренду DeSheli

Вся продукція торгової марки DeSheli ділиться на кілька ліній.
«Кристал молодості» (CrystalYouth) – це серія засобів для омолодження шкіри. Тут два напрямки – для молодих людей до 35 років («Proage») і для людей після 35 років («Antiage»). Принцип дії косметики – розпізнавання інформації про старіння і програмування їх у зворотну дію.
Лінія «Язик тіла» (BodyLanguage) – це серія засобів по догляду за шкірою тіла. У складі косметики цієї серії є мінерали Мертвого моря, які відновлюють пошкоджені ділянки шкіри і регулюють вологість, а також лотос, білий чай, квітки бавовни.
Лінія «Ілюзія моря» (SeaIllusion) – це антивікові засоби для відновлення шкіри і волосся. Особливо підходить тим, хто схильний до алергій. Мінерали Мертвого моря, масло Лаванди і Арагао допомагають відновити шкіру і волосся не тільки зовні, але і зсередини.
Вся косметика має сертифікати і міжнародні патенти, не містить компонентів тваринного походження.

Косметика з ЛЮКС-доглядом за шкірою

Як було зазначено раніше, косметика DeSheli відноситься до категорії люкс. Однак, відгуки за цю косметику, тих, хто її вже випробував, говорять самі за себе. Крем для обличчя фірми DeSheli делікатно доглядає за шкірою, знімаючи всі припухлості, запалення. Деякі навіть порівнюють ефект з безопераційною підтяжкою. Однак, краще самому один раз перевірити, чим прочитати купу відгуків. Думаю, ізраїльські лабораторії зі світовим ім’ям Hlavin знають, що роблять!

Залишити коментар