Косметика для обличчя. Поради щодо вибору та використання

Косметика для обличчя

Косметика для обличчя – необхідна щоденна річ для кожної людини, незалежно від статі і віку. Шкіра обличчя потребує постійного і якісного догляду. Кожен з нас згоден заплатити чималу суму грошей, щоб продовжити свіжість і молодість якомога довше. Але, час іде, змінюються наші смаки, а косметичні бренди постійно розширюють асортимент своїх товарів, тим самим кожен раз спокушаючи нас на нові винаходи в області косметології і медицини.

Будова шкіри та косметика для обличчя

Косметика для обличчя – це набір косметичних засобів по догляду за шкірою. Кожен із засобів має певне значення. Всі вони повинні використовуватися в комплексі, взаємно доповнюючи один одного. Косметичні препарати по догляду за шкірою обличчя створені, виходячи з будови шкіри і її функцій.
Шкіра – це зовнішній покрив людини, яка має три шари: епідерміс, дерма (власне шкіра) і підшкірна жирова клітковина. Епідерміс – найбільш тонкий шар, який піддається постійному злущенню, нормальному фізіологічному явищу, в результаті якого відбувається відновлення шкіри. Дерма – це більш глибокий шар, в якому розміщені колагенові і еластичні волокна. Стан цих волокон пояснює і стан нашої шкіри: підтягнута і пружна або в’яла і млява. Від стану колагенових волокон залежить гладкість і еластичність шкіри: чим більше ці волокна заповнені водою, тим шкіра еластичніша. Дерма виконує і функцію передачі епідермісу поживних речовин, таких як, кисень, вітаміни, білки, мінеральні речовини, мікроелементи та амінокислоти. Епідерміс і дерма тісно пов’язані між собою, але в результаті старіння шкіри відбувається відділення їх один від одного, в результаті чого, епідермісу бракує кисню і поживних речовин. Шкіра стає сірою, млявою, в’ялою, старіючою.
Добре знаючи будову шкіри обличчя, можна грамотно за нею доглядати, щоб вчасно поповнювати потрібними речовинами.

Косметика для обличчя: поради щодо вибору та використання

У щоденному догляді за шкірою обличчя виділяють три основні етапи, що становить базовий догляд, – це очищення, тонізування, зволоження, живлення і захист. Крім цього, існують і окремі проблеми шкіри, для вирішення яких використовують спеціальні засоби. Тому, головною порадою при виборі косметики для обличчя є те, що косметичні засоби потрібно підбирати цілою серією препаратів, виходячи з необхідних етапів догляду. Основа косметики для обличчя – це гель для вмивання, тонік і крем, як денний, так і нічний. Додатковими засобами догляду за шкірою обличчя є різні маски і скраби. Щоб правильно підібрати необхідну косметику для обличчя кожній людині окремо, потрібно враховувати тип шкіри: нормальна, суха, жирна, комбінована або проблемна. Виробники косметичних засобів розробили окремі серії препаратів косметики для обличчя для всіх типів шкіри. Дуже важливою порадою при виборі косметики для обличчя є її вибір щодо віку. Існує кілька вікових ліній косметики для обличчя, які точно відповідають проблемам даного етапу життя.
Використання косметики для обличчя має відбуватися чітко вимогам певних правил догляду та інструкцій щодо застосування окремих препаратів. Косметика для обличчя повинна бути якісною, не викликати запалень шкіри та алергічних реакцій. Поява різних прищів і почервонінь – це перша і головна ознака неправильно підібраної косметики для обличчя.

Красиве і доглянуте обличчя – мрія кожного з нас. Доглядаючи за своєю шкірою, потрібно бути завжди впевненим, що шкіра не забуває про наші старання і завжди відплатить нам подвійно. А ми не забуваємо, в свою чергу, про якісні косметичні засоби окремих компаній, і завжди вдячні їм за їхню працю і турботу про нас.

Залишити коментар