Косметика для волосся. Яка вона?

Post image for Косметика для волосся. Яка вона?

Чи відомо вам, що волосся росте зі швидкістю 0,35-0,40 міліметра на добу? А її кількість становить неймовірні цифри: у рудоволосих – 88 тисяч, у шатенів – 109 тисяч, у брюнетів їх 102 тисячі, а у блондинів всього 140 тисяч. Не мало, правда?

Яка вона, косметика для волосся?

Для того, що б волосся завжди мали бездоганний вигляд, існує безліч різних косметичних засобів по догляду за ними. Перш за все, вони діляться на 4 види:
1) Більшості відома косметика мас-маркету. Ця косметика, яку можна придбати в будь-якому магазині.
2) Лікувальна косметика для волосся. Її ми купуємо в аптеці.
3) Професійні косметичні засоби. Це ті. Які ми бачимо в салонах і рідше можемо знайти на полицях звичайних магазинів.
4) Домашня. Та, яку ми робимо самі, використовуючи при цьому улюблені бабусині рецепти.
Крім цього, косметика для волосся має безліч видів, а це і шампуні, і бальзами, і кондиціонери, і маски, і ополіскувачі, і фарби, і безліч іншого.

Що ми знаємо про те, чим користуємося?

Що ж, всі ми знаємо, що таке шампунь. Це той засіб, який ми використовуємо практично кожен день, і завдяки якому, очищаємо своє волосся від бруду, пилу і шкірного сала. Сьогодні шампунів багато і всі вони «для чогось»: для сухого волосся, для жирного, для забарвленого, проти лупи і.т.д. Шампунь потрібно вибирати у відповідність з вашим типом волосся. А ось, відомі багатьом, шампуні «2 в 1» не рекомендується використовувати щодня.
Бальзам для волосся – це другий, за значимістю, засіб для догляду за волоссям після шампуню. Їх, як правило, випускають комплектами. Основна функція бальзамів – живити і захищати ваше волосся від зовнішніх впливів (сушка феном, розчісування та інше).
Кондиціонер (ополіскувач) сьогодні – це, по своїй суті, те ж саме, що і бальзам і всі їх функції стикаються.
Маска для волосся є вже більш серйозним доглядом за волоссям, так як в своєму складі містить більше концентрованих речовин, ніж у бальзамах або споліскування. Застосовувати їх потрібно максимум 3 рази на тиждень на кілька хвилин. Але, існують маски, які мало того, що варто тримати на волоссі цілу годину, так ще і укутувати волосся ковдрою. Зате ефект точно забезпечений.

Нам пропонуються різні засоби, з різними ефектами і за різними цінами. Нам варто лише вибрати. Пропонуємо вашій увазі кілька сайтів з косметикою для волосся: makeup.com.ua, stilistica.com.ua, stylesalon.com.ua і unicosmetic.ru. Шикарне волосся – не проблема, головне, – правильно за ними доглядати.

Вы серьезно занимаетесь спортом или только встали на этот путь? Тогда вам необходимо особое питание. Спортивное питание москва – отличные цены и высокое качество товара.

Залишити коментар