Косметика Guinot

Косметика Guinot

Косметику від французьких виробників завжди хочеться купувати. Особливо, якщо вона зроблена з душею. Захоплені відгуки змушують довідатися більше про перевірений часом косметичний бренд Guinot.

Історія Guinot

Французьких хімік Рене Гіно порадував своїм творінням багатьох жінок, які прагнуть мати гарні завитки замість прямого волосся. Саме він є творцем засобів для холодної хімічної завивки. Однак, він вирішив не зупинятися на своєму досягненні в галузі краси. У 1963 році він разом зі своєю дружиною, косметологом Раймонд Гіно відкривають лабораторію, яка пізніше виросте до знаменитого косметичного бренду Guinot. Сімейна пара розробляє перший апарат для догляду за шкірою за допомогою гальванічного струму.
Незабаром, про сім’ю Гіно заговорили і дізналися всі у Франції. Чоловік викладав теорію, а дружина – практику в школі косметології. У цій же школі працював і пластичний хірург Моріс Мондино. Він спеціалізувався на відновленні шкіри після опіків і ран. Почувши про розробки сім’ї Гіно, він запропонував працювати разом. Вони працювали у партнерському тандемі – після операцій, Моріс Модін направляв своїх пацієнтів до сім’ї Гіно на відновлення і косметичні процедури.
У 1972 році управління компанією Guinot переходить в сім’ю Мондіно. Пластичний хірург повністю викуповує компанію Guinot і підносить її в подарунок своєму синові Жану Даніелю. Молодий чоловік розробляв в той момент препарати для загоєння шкіри і регенерації. Головне, вважає Жан Даніель Мондино – це правильно поставити діагноз і підібрати косметичні засоби необхідні саме в цьому випадку.
У 1986 році Жан Даніель Мондино починає співпрацювати з відділенням біології однієї з лікарень, щоб перевірити ефективність вироблених косметичних засобів. В результаті цієї роботи незабаром з’являється комплекс «Довге життя клітини». Це буде візитною карткової торгової марки Guinot довгі роки. Цей комплекс увійшов до складу крему для обличчя «LongueVieCellulaire».
Ця косметика визнана люксовою для професіоналів у своїй справі!

Пропонована продукція Guinot

Компанія розділила свої косметичні засоби по пропонованих процедур. В основному використання цієї косметики пропонується робити в косметичних салонах під наглядом фахівців.
Косметика для догляду за обличчям – це великий вибір засобів, які призначені для певних цілей – очищення шкіри, живлення, зволоження, догляд за спеціальними зонами, такими як очі, губи, шия, руки; засоби для вибілювання, чистоти, пружності шкіри. Також є набори косметичних засобів.
Лінія косметичних засобів для тіла пропонує тонізуючий гель для душу, ніжний скраб для тіла, шовкове масло для тіла, спеціальний крем від розтяжок, охолоджуючий гель проти втоми ніг і ще безліч засобів, щоб ритуал процедур був легким і приємним.
Також розроблено серію засобів для догляду за чоловічим обличчям. Тут всього п’ять засобів, однак вони спрямовані на проблеми, які найчастіше зустрічаються у чоловічої статі – експрес-гель проти втоми для очей, крем-пілінг для обличчя, заспокійливий і зволожуючий бальзам після гоління і гель для обличчя.
Також компанія Guinot розробила інноваційні сонцезахисні засоби по догляду за шкірою, а також засоби для депіляції.

Ніжна турбота від Guinot

Творці торгової марки Guinot рекомендують підбирати комплекс процедур з використанням косметичних засобів з фахівцем-косметологом. Адже догляд за шкірою необхідно проводити обдумано і підбирати засоби безпосередньо для себе. У багатьох косметичних салонах можна знайти якісні французькі засоби Guinot.

Залишити коментар