Косметика Helena Rubinstein (Хелена Рубинштейн)

Косметика Helena Rubinstein

Декоративна косметика завжди користується попитом. Кожна жінка підбирає для себе марку косметики, яка відповідала своїм вимогам. Але головні критерії, які вона висуває – це доступність, великий асортимент і здоров’я. Для того, щоб бути красивою – треба бути здоровою! Зверніть увагу на бренд Helena Rubinstein – він відповідає вимогам, які заявлені вище і Ви зараз в цьому переконаєтесь!

Історія торговельної марки Helena Rubinstein

Хелена Рубинштейн народилася в Польщі в 1872 році. У 18 років вона відправилася шукати своє щастя в Австралію, допомагаючи своєму дядькові в аптеці. І ось прийшла перша слава – крем, який вона винайшла, Valaze – володів захисними властивостями. Став користуватися популярністю. У 30-ті роки вона змогла відкрити свій перший магазин краси, який так і назвала Helena Rubinstein. З цих днів і до кінця свого життя Helena Rubinstein не давала світові про себе забути, підносячи дарунки.
Вона вирішила підкорити світ. Саме Хелена у 40-ті роки ХХ століття вперше винайшла водостійку туш для вій. Потім була створена серія косметичних засобів по догляду за шкірою. Сьогодні торгова марка Helena Rubinstein є членом великої корпорації L’Oreal.

Косметика Helena Rubinstein

Сьогодні торгова марка Helena Rubinstein представляє великий вибір косметичних засобів. Саме ця прекрасна жінка зробила поділ шкіри на три типи – суху, нормальну і жирну.
Серія косметики включає в себе більше 10 ліній – підтягаючі креми і засоби по догляду за шкірою губ, антивіковий догляд за шкірою, антистресова косметика, сонцезахисна косметика, зволожуючі креми і маски.
Лінія «Urban Active» створена спеціально для боротьби з першими ознаками старіння. Косметичні засоби цієї лінії підходять для жінок у віці 25-35 років, захищаючи їх шкіру від старіння і в’янення шкіри, під дією негативних факторів навколишнього середовища.
Серія очищувальних засобів – це лінія «Daily Cleansing» – засоби для щоденного використання по очищенню шкіри; лінія «Anti-Ageing Cleansing» – антивікова лінія; «In-Depth Cleansing» – гліколева косметика для глибокого очищення шкіри.
Також розроблено серію декоративної косметики, в якій можна підібрати для себе рум’яна. Тіні, блиски для губ, тональні креми, губні помади, туш, лаки для нігтів.
Косметика торгової марки Helena Rubinstein користується незмінним успіхом у всьому світі.

Helena Rubinstein – доступна косметика

Косметика знаменитої марки Helena Rubinstein користується попитом серед жінок. Особливо багато позитивних відгуків про туші і креми, власне про ті товари, які вже випробувані часом. Саме з них і починався світанок знаменитої Хелени – жінки зі світовим ім’ям в індустрії косметики.

Залишити коментар