Косметика Грін мама (GreenMama)

Косметика Грін мама

Російсько-французьке підприємство Green Mama відомо нам з 1996 року. У компанії вже є свої шанувальники і любителі, які ні за які пряники не проміняють свій улюблений бренд з відпрацьованими технологіями, що постійно розвиваються потужностями та асортиментом. Чим же завойована любов покупця торгової марки Грін Мама?

Перший випуск косметики Green Mama

В кінці 90-х років наш ринок ще не знав, що таке натуральна косметика. Перша косметика була створена за сприяння чеських фахівців у місті Прага. Асортимент був невеликий, але відразу почав користуватися успіхом. У виробництві косметичних засобів застосовувалися трави, знайомі кожному – подорожник, шипшина, обліпиха. Але виробництво зростало, удосконалювалися рецепти і збільшувався обсяг збуту. Необхідно було завойовувати світ, і керівництво компанії вирішило перекинути свої виробничі потужності на південь Франції. У родовому містечку Chistian Dior, у 1998 році було організовано підприємство, яке має успіх і по сьогоднішній день.
Для виробництва якісної косметики, на думку колективу Green Mama, необхідно п’ять складових – ультрасучасні технології, рецептури напрацьовані роками, висококласні фахівці, висока дисципліна і багатий досвід.

Асортимент Green Mama

З косметикою Green Mama стало простіше піклуватися про себе – догляд за обличчям, догляд за губами та шкірою навколо очей, догляд за руками і нігтями, догляд за тілом, ногами, догляд за волоссям, захист від сонця, а також дитяча серія та косметика для чоловіків.
Лінія косметики від торгової марки Green Mama під назвою «Формула тайги» являє собою оригінальні крема, вершки, гелі для душу, різноманітні засоби для зміцнення волосся, які створені на основі тибетських методик.
Серія для підлітків «Відлітай» допоможе позбутися від настирливої ​​вугрової висипки, яка характерна для цього віку. Всі засоби цієї лінії не містять спирт, мінеральних і тваринних жирів.
Лінія «Морський сад» на основі концентратів із водоростей буде ніжно доглядати за шкірою обличчя та тіла. Чудодійні властивості морських водоростей насичують шкіру корисними мікроелементами і вітамінами.
Лінія лікувально-косметичних засобів «Алєут» призначена для старіючої і в’янучої шкіри. Зроблена вона на основі полінасичених жирних кислот, які відмінно засвоюються шкірою. Забезпечуючи її необхідними елементами.
Для маленького і беззахисного члена сім’ї компанія Грін Мама створила лінію «Дитяча серія». Ця серія розроблена спільно з дерматологами і педіатрами. Особливо рекомендована для дітей, схильним до алергічних реакцій.

Відгуки про косметику «Green Mama»

Косметика Green Mama користується величезним попитом у людей, схильних до алергій та подразнень. Пошуки негативних відгуків в інтернеті виявилися марними. Кожен, кому пощастило використовувати косметику бренду Грін Мама залишилися задоволеними. Кожен може з великого асортименту підібрати для себе саме ту серію засобів, яка буде підходити саме йому.

Залишити коментар