Косметика Kanebo (Канебо). Відгуки і ціни

Косметика Kanebo

Кожна косметична фірма має свою історію, своє минуле. Компанія, про яку ми вам розповімо, корінням своїм йде глибоко в 1887 рік. Це елітний японський бренд, який, спочатку, займався виготовленням шовку і бавовни. У 1936 році під маркою цього бренду світ побачив перший крем для догляду за шкірою. Він став настільки популярний, що компанія вирішила розвиватися в області косметичних засобів. Ну що, вгадали яка це фірма? Завзяті любительки косметики точно знають.

Найдорожчий крем у світі

Правильно, це Kanebo. Що примітно в цій фірмі, так це те, що всі заводи по виробництву розташовані виключно на території Японії. Чому так? А що б ретельно оберігати секрети унікальних технологій виробництва того чи іншого засобу косметології. Експерти одноголосно відзначають легку текстуру всієї продукції Kanebo. Саме завдяки їй, засоби краще і глибше проникають у шкіру.
Розробники цих засобів активно використовують той компонент, з якого починався розвиток компанії, а саме фіброїном шовку (витяжку з шовку). У свою чергу, завдяки їм, волога утримується в 7 разів більше, ніж будь-які інші речовини. У своїх косметичних засобах Kanebo об’єднує тисячолітній досвід Китаю та Японії в синтезі з сучасними технологіями. У 2006 році, компанія була викуплена концерном Kao, а в 2007 році перейменована на Kracie. Тому, на території Японії Kanebo – це Kracie, але за кордоном Японії Kanebo зберегло своє ім’я.
В асортименті фірми безліч кремів і масок, шампунів і бальзамів, мила і гелів для душу, засобів для СПА і додатково – декоративної косметики та парфумерії. І все це проводиться на основі виключно природних компонентів. Навіть при виготовленні декоративної косметики Kanebo використовують фіброїновий шовк. Одна з найдорожчих ліній вважається Sensai Ex. І крем La Creme з цієї серії, по праву, називають найдорожчим кремом у світі. Для довідки: його ціна для Росії становить 16 184, 50 руб, для України – 3869 грн, а в доларах він коштує 825 $.
Що ж з приводу декоративної косметики, то тут повний аншлаг. Тональні засоби створюють ілюзію чистого обличчя, маски, безперечно, користуються величезною популярністю, а креми відмінно впливають на будь-який тип шкіри. Ті, хто користувався косметичними засобами Kanebo, знають, що ця косметика справді здатна на чудеса. Вона може повернути молодість, вивести зі стресу і подарувати просто гарний настрій.

На шляху до усього світу

Вартість такої чудо-косметики не мала. Але за молодість і платити треба. У Росії ціна її близько 800 рублів (правда, може бути як 400 руб, так і 1600 руб), а ось в Україні вартість косметичних засобів Kanebo – від 200 грн до 1200 грн.
Сьогодні Kanebo стає все більш популярним брендом за межами Японії. Америка вже давно використовує продукції цієї компанії, а багато країн Європи і Азії лише від недавно пізнали всю суть чарівної японської фірми косметичних засобів Kanebo.

Залишити коментар