Косметика Klapp. Відгуки і ціни

Косметика Klapp

Більшість чоловіків вважаю, що єдиний засіб від стресу у дівчини – це шоппінг. Купила нову сукню або туфлі – вже щаслива. Але ми-то, дівчата, знаємо, що не тільки в платті щастя, а й у косметиці теж. Куди ж ми без неї, рідної, підемо?
Сьогодні ми розповімо вам про німецьку компанію KLAPP (концерн KLAPP GROUP), яка виробляє косметичні засоби від економ-класів до VIP-догляду.

Високі технології

Вперше ця косметика з’явилася в 1980м році в салонах краси Західної Німеччини. І вже тоді вона підкорила серця багатьох: від простих користувачів до професійних косметологів. У компанії KLAPP в розпорядженні дві власні лабораторії, що сприяє створювати унікальні рецепти на основі розробок передових фармацевтичних фірм Німеччини, США і Швейцарії. Основоположник бренду – лікар-натуропат Герхард Клаппа. Напевно, саме тому, настільки пильна увага приділяється розробці продукту. Вся косметика фірми KLAPP – це косметика високих технологій. Діючі компоненти косметичних засобів – це наночастинки, які за розмірами складають одну мільйонну частину міліметра. Завдяки цьому створюється вплив на міжклітинний простір і проникнення в глиб самої клітини. Косметика фірми KLAPP – це, переважно креми різної дії, а також підходить для будь-якого типу шкіри, навіть для самої чутливої. Але основний принцип дії косметичних засобів KLAPP – це допомога в активізації власних резервів організму людини. Таким чином організм сам вирішує ту чи іншу проблему своєї ж шкіри.
В Інтернеті можна знайти багато відгуків про цю фірму, так як більшість косметологів або дерматологів радять засоби KLAPP. Дівчата ж позитивно відгукуються як про якість продукції, так і про ефект після її використання.

Гроші, краса, здоров’я

Що ж, сьогодні більш ніж 20 тисяч косметологів у 28 країнах світу використовують професійну косметику німецької фірми KLAPP. Але для звичайного споживача вона дорогувата. Середня ціна на продукцію – 400 грн (в Україні) і 1300 рублів (в Росії). Звичайно, не кожен може собі дозволити косметику такої ціни, але те, що якість виправдано – це факт. Онлайн косметичні засоби фірми KLAPP можна придбати тут: stylesalon.com.ua, cosmeticplus.com.ua.

Посетите сайт, где можно найти все для настоящих женщин и будьте в курсе всех событий и новостей, которые интересуют каждую современную девушку.

Залишити коментар