Косметика Klapp

Косметика Klapp

Сьогодні більше 20 тисяч косметологів довірять продукції косметичного підприємства Klapp. Лідер на ринку косметології застосовує у своїй практиці екзотичні масажні техніки з усього світу, інноваційні формули і запатентовані унікальні методики. Продукція торгової марки Klapp – це якість, перевірена часом!

Герхард Клаппа – президент компанії

Вперше про косметику Klapp почули в 1980 році в Західній Німеччині. Її основоположник – лікар Герхард Клаппа ще в сімдесятих роках здивував світову спільноту косметологів своїм винаходом.
Він винайшов омолоджуючий засіб нового покоління – клітинний екстракт чебрецю. Після цього лікар вирішив присвятити себе і свої розробки розробкам в косметології.
У 2010 році Герхард Клаппа знову нагадав про себе. Спільно з азіатськими вченими він зробив революційне відкриття – він перетворив трав’яну маску відлущуючого характеру в пілінг. Ця технологія надає небувалий омолоджуючий ефект.
За свої досягнення і розробки лікар Герхард Клаппа удостоєний різних міжнародних нагород і премій, одна з яких Professional Beauty Award. Також він є президентом компанії Klapp – спеціалізованого підприємства з оздоровлення та красі.
Сьогодні концерн Klapp Group має дві власні лабораторії, в яких відбуваються розробки унікальних рецептів.

Омолоджуюча косметика Klapp

Продукція торгової марки Klapp досить різноманітна. Вся її дія спрямована на правильний і дбайливий догляд за шкірою.
Компанія розробляє косметику в декількох напрямках, наприклад, нормалізація функції сальних залоз, відновлення гідроліпідного балансу шкіри, омолодження шкіри, підвищення місцевого імунітету.
Косметика Klapp відмінно підходить для чутливої шкіри. Однак, фахівці рекомендують заздалегідь радитися з фахівцем-косметологом по застосуванню косметичних та лікарських засобів, а також підбору правильної лікувальної програми.
Щороку фірма випускає на ринок до 22 товарів. Тому серії косметики досить різноманітні.
Наприклад, лінія «P.S. Догляд за проблемною шкірою »містить чотири продукти, які активно дозволяють впоратися з проблемною шкірою. Це активно-загоюючий тонік, антисептичний тонік, лосьйон з цинком і нормалізуючий крем.

 Лінія «RepagenNoir» – це серія омолоджуючих кремів

Серія «Очищення шкіри» – це косметика, призначена для очищення і відновлення регенерації шкіри. Сюди входить очищаюче молочко, очищуючий гель, тонік, що не містить спирт, ензимний пілінг і засіб для зняття макіяжу.
У холодну пору року нашій шкірі як ніколи потрібен догляд і турбота. У цьому допоможе лінія «Екстремальний захист для шкіри» у вигляді бальзаму для губ, крему-ліфтіинга, захисного ейдж-стоп крему, зволожуючого крему.
Для чоловіків існує спеціальна лінія. Компанія Klapp представляє великий вибір косметики на всі випадки життя – креми, маски, тоніки, сироватки.

Успіх залежить від якості

Косметика відразу прославилася своїми основними чинниками – практичність, результативність і відсутність подразнень і алергії. Компанія має сертифікати за якістю виробленої продукції, а також сама проводить дослідження і перевірки, співпрацюючи з інститутами та лабораторіями німецьких міст. Безліч косметичних засобів призначені спеціально для косметичних салонів, в яких косметологи правильно дозуючи і застосовуючи препарати, повернуть Вашій шкірі здоров’я і молодість.

Залишити коментар