Косметика Kosmoteros (Космотерос). Відгуки та ціни

Косметика Kosmoteros

Як не дивно, сьогодні дівчата приділяють багато часу своєму зовнішньому вигляду, але дуже мало здоров’ю. І найчастіше, мало у кого виникне в голові те, що краса – це, перш за все, і є те саме здоров’я. Але ми-то знаємо, що ви не такі! Саме тому, вашій увазі представляємо косметично-фармацевтичний холдинг «Kosmeterous Group».

Від 25 і старше

Ось уже рівно, як 10 років їх продукція успішно просувається на ринку косметології. Вона представлена більш ніж в 30 країнах світу. Холдинг «Kosmeterous Group» об’єднує компанії з Швейцарії, Франції та Росії. У свою ж чергу, вони займаються не тільки розробкою, але і виробництвом, а також просуванням продукції оздоровчого та медичного призначення. На сьогоднішній день, косметичні засоби «Kosmeterous Group» налічують більш ніж 60 різних препаратів для різних процедур в косметичних салонах і в порядку 30 видів для використання в домашніх умовах. Що ж, насправді, відрізняє цю косметику від решти?
По-перше, це гіалуронова кислота, яку компанія сама ж і виробляє. Якщо ви не знаєте що це, повідомляю: це той інгредієнт, який ефективно зволожує шкіру, при цьому сприяє транспортуванню поживних речовин глибоко в шари шкіри, а також підсилює ранозагоювальний ефект. По-друге, в рецепти косметичних засобів від «Kosmeterous Group» входять спеціальні речовини, які сприяють активній регенерації шкіри. По-третє, для виробництва продукції використовують високоякісну, натуральну, екологічно чисту сировину. Варто відзначити, що косметика цієї фірми орієнтована на споживачів від 25 років, оскільки саме в цьому віці починає сповільнюватися вироблення колагену в шкірі. Сьогодні існує одинадцять напрямків в «Kosmeterous Group». А це: маски для обличчя, догляд за шкірою повік, очищення та тонізації, догляд за тілом, догляд за волоссям, гель-маски і ранозагоювальні серветки, апаратні гелі, хімічний пілінг, спеціальні засоби, Wellness-щоденний догляд, а також арома-ефірно -масляна лінія.
Як ви можете відзначити, холдинг «Kosmeterous Group» розробляє косметичні засоби в самих різних галузях. Чесно кажучи, відгуки дівчат не однозначні. Більшість – просто в захваті, але є категорія дівчат, які не задоволені. Але невдоволення це або з приводу запаху косметики, або просто не підійшла за типом шкіри.

У гармонії з собою

Тим не менш, у «Kosmeterous Group» є своє кредо, якого вони дотримуються. А звучить воно наступним чином: «Порадуй себе, але не на шкоду здоров’ю! Зберігай гармонію духу і тіла! »
Купити ці косметичні засоби можна на сторінках kosmoteros.zp.ua або ж www.cosmoprofi.ru. Ціна продукції варіюється від 50 до 1000 гривень.

Залишити коментар