Косметика Kosmoteros (Космотерос)

Косметика Kosmoteros

Сьогодні сучасна жінка має всі умови, щоб виглядати на «відмінно». Різноманітність бутиків і салонів краси пропонує великий вибір послуг, що робить можливим з кожної жінки зробити справжню красуню, а попелюшку перетворити в справжню принцесу. Але, після щоденної метушні і роботи, іноді хочеться просто побути одній, розслабитися і зануритися в світ власних фантазій. Тут на допомогу приходить косметика, яка в домашніх умовах створена творити дива. Ця косметика носить назву Kosmoteros.

Історія виникнення і розвитку торгової марки Kosmoteros

Торгова марка Kosmoteros – це міжнародний косметично-фармацевтичний холдинг, який об’єднує компанії з Франції, Швейцарії та Росії. Kosmoteros займається розробкою і виробництвом косметичних засобів оздоровчого та медичного призначення. Холдинг був створений в 2002 році і отримав назву «Науково-Промислова Група« Космотерос ». Президентом НПГ «Космотерос» є Хазов Михайло Борисович. Сьогодні Kosmoteros включає в себе такі компанії:
- виробничі компанії, які випускають косметичні засоби та препарати;
- просуваючі компанії, які здійснюють продаж косметичних засобів та препаратів;
- компанії, які надають послуги в галузі медицини та косметології.

Лабораторія Kosmoteros більше 10 років працює в області краси та здоров’я. Назва «Kosmoteros» – це символ людини, яка несе в собі енергію Космосу (KOSMO) і Землі (TERRA). Kosmoteros – це WELLNESS-косметика. Принципи WELLNESS – це здоровий спосіб життя, позитивний настрій, відмінне самопочуття, заняття спортом, чудовий зовнішній вигляд. Продукція Kosmoteros представлена в 30 країнах світу.

Загальна характеристика торгівельної марки Kosmoteros. Особливості косметики Kosmoteros

Торгова марка Kosmoteros – це високоякісна продукція. Kosmoteros – це завжди самі передові дослідження, які проводяться в області косметології й дерматології. Kosmoteros – це професійна косметика, яку можна використовувати в домашніх умовах. Головними принципами торгової марки Kosmoteros є безпека, натуральність і інноваційність. Косметика від Kosmoteros не містить консервантів-парабенів, штучних барвників і синтетичних компонентів. До складу косметичних засобів торгової марки Kosmoteros входять рослинні біоциди та віддушки без алергенів. Засоби від Kosmoteros містять велику кількість гіалуронової кислоти, яка є головним природним зволожувачем шкіри, не має аналогів по ефективності. Також до інноваційних біотехнологічних розробкам, які використовують для виробництва косметики Kosmoteros, відноситься фермент молочної сироватки, плацентарний екстракт і ферментативний гідролізат яєчного білка.
Косметика Kosmoteros – це догляд за обличчям, тілом, волоссям, руками і ногами для жінок і чоловіків.

Каталог продукції від Kosmoteros складається з таких косметичних ліній:

- маски для обличчя;
- очищення і тонізація;
- догляд за тілом;
- апаратні гелі;
- щоденний догляд;
- хімічний пілінг;
- догляд за шкірою повік;
- догляд за волоссям;
- ефірно-масничний лінія;
- спеціальні засоби.
Кожна з ліній представлена широким асортиментом товарів.

Косметика Kosmoteros і знаменитості

Косметика від Kosmoteros полюбилася багатьом чоловікам і жінкам. За допомогою воістину чарівних властивостей косметичних засобів від Kosmoteros багато набули впевненості в собі, любов до свого тіла і хороше самопочуття. Користуються новинками косметики від Kosmoteros і знаменитості. Це використання професійної косметики в спеціальних салонах Kosmoteros. Наприклад, багато російських шоу-зірок є шанувальниками цієї торгової марки косметичних засобів, серед яких – Філіп Кіркоров (FILIPP KIRKOROV).

Залишити коментар