Косметика Lebel

косметика Lebel

Одна з головних складових жіночої краси – красиве і доглянуте волосся. Саме для того, щоб воно завжди такими було, вже більше тридцяти років японська косметика Lebel дарує жінкам інноваційні продукти по догляду за шкірою голови і волоссям. Основна філософія компанії – «Краса поза часом», це косметика, яка дозволяє створювати різні стилі епох.

Елітна японська косметика Lebel – піклується про ваше волосся і шкіру голови

Лінія косметики Lebel входить в відому у всьому світі корпорацію TakaraBelmont. Це всесвітньо відома корпорація, яка створює, а також розробляє медобладнання для центрів і салонів краси всього світу.
Компанія Lebel вважає, що кожна людина прекрасна і заслуговує мати здорову шкіру голови, а це дозволить мати і здорове і гарне волосся. Саме таке завдання, як підкреслити цю індивідуальну красу – ставить перед собою косметика Lebel.
Унікальність цієї косметики полягає в інноваційних технологіях її створення. Всі формули та склади препаратів запатентовані і дозволяють надавати гарантію тривалої і ефективної дії, що доведено не одними дослідженнями. Крім того, японська косметика Lebel надає настільки широкий асортимент, що навіть найвимогливіші клієнти знайдуть підходящу для себе лінію.

Найпопулярніші лінії бренду

SPA програма «Щастя для волосся» – PRO EDIT ELEMENT CHARGE. Вона дозволяє відновити волосся на молекулярному рівні, відновлює ліпідний шар, закриває лусочку волоса, а також стимулює ріст волосся і кровообіг. Це ідеальний варіант для хімічно завитого, випрямлених або фарбованого волосся, яке ламке і сухе. Навіть саме виснажене волосся буде відновлене завдяки цій SPA програмі.
Для домашнього догляду за всіма типами волосся варто зупинити увагу на лінії PRO EDIT HOME CHARGE. Вона неймовірно інтенсивно доглядає за вашим волоссям і шкірою голови, але при цьому дуже делікатно. Косметика Lebel в цій лінії надала найширший асортимент продукції, з якою ваше волосся наповниться енергією, силою і приголомшливим блиском.
Для лікування шкіри голови відкрита окрема лінія – COOLORANGE. Вона створюється на основі олій холодного віджиму, що стимулює ріст, а також вирішує проблеми з лупою і випаданням волосся. Крім цієї лінії, є ще і вітаміни для волосся, що призначені для більш інтенсивного лікування. TRIE – лінія, яка дозволяє виконати природні і живі укладання.
Це високопрофесійна японська косметика, яка завдяки інноваційним технологіям, дозволить вам отримати шикарне і здорове волосся, а також здорову шкіру голови. Її використовують тисячі жінок, які зуміли підкреслити свою красу за допомогою красивого волосся, спробуйте і ви.

Залишити коментар