Косметика LR

Косметика LR

Німецька якість товарів відома з дуже далеких часів. Німецькі компанії створюють продукцію, яка століттями служить людям, яку люблять, користуються і передають у спадок. Один тільки факт: зроблено в Німеччині, говорить саме за себе ─ надійність і гарантія. Великих успіхів німецькі фахівці досягли і в косметології. Прикладом є LR Health & Beauty Systems – німецька компанія, яка багато років радує нас своїми досягненнями в області краси та здоров’я.

Історія виникнення і розвитку торгової марки LR

На сьогоднішній час LR – дуже відоме ім’я в косметологічній світовій індустрії. Компанія почала своє існування ще в 1985 році і ось вже впродовж 27 років пропонує нам високоякісну продукцію преміум класу. LR – найбільша компанія на ринку прямих продажів, заснована Хельмутом Спікером та Ахім Хікманом. Своє ім’я компанія отримала від назви першого випущеного аромату «L de Racine», з якого і почався весь подальший шлях торгової марки LR. Сьогодні LR – це успішний і авторитетний міжнародний концерн, який пройшов довгий шлях свого розвитку. У 1991 році були відкриті перші представництва LR в Австрії та Голландії. Саме в цих країнах був відзначений і перший міжнародний успіх компанії. У 1997 році LR з’являється у Фінляндії. У 2000 році LR вітає Східна Європа (Румунія та Україна), 2003 році – Угорщина, 2004 році – Польща і Туреччина, 2006 році – Італія, Іспанія та Нова Зеландія. У 2011 році LR стартував в Росії. Список країн постійно доповнюється, розширюється зона існування LR.

Загальна характеристика торгівельної марки LR

Продукція німецької компанії LR – це синонім успіху, краси і здоров’я. LR виділяє п’ять факторів успіху:
1. Продукти стандарту німецької якості.
2. Зоряна концепція – співпраця зі знаменитостями.
3. Автоконцепція: видатна концепція в даній галузі.
4. Маркетинговий план: чесний, прозорий і перевірений часом.
5. Навчання, топ-тренінг і сервісний центр обслуговування: спеціально для партнерів.
Компанія LR дуже вимоглива до своєї продукції: постійно контролює якість товару всередині компанії і за її межами, працює тільки з досвідченими і перевіреними постачальниками. Девіз компанії LR: Feel good, Look great! Все хороше відбувається всередині, тому потрібно людині допомагати відчувати себе добре. Це мета всієї роботи німецької компанії LR.
Косметика від LR – це косметика найсучасніших технологій і компонентів. Компанія LR пропонує декілька серій косметичних засобів, кожна з яких представлена широким асортиментом товарів:
- догляд за шкірою обличчя;
- догляд за шкірою тіла;
- функціональний догляд;
- догляд за волоссям;
- догляд за чоловічою шкірою;
- декоративна косметика.
Косметика від LR містить у своєму складі біологічно активні речовини Mikrosilbe, цінні інгредієнти більш ніж 40 продуктів Алое Віра. Декоративна косметика LR – це унікальна рецептура та інноваційні продукти; представлена двома лініями LR Colours і LR Deluxe. Родзинками, які пропонує торгова марка LR, є водостійка туш для вій Mascara, подвійні мінеральні тіні для повік, помада з вітаміном E, що відбивають світло основи під макіяж.

Косметика і знаменитості

Компанія LR тісно співпрацює зі знаменитостями. У цьому вся суть її зіркової концепції. Якщо відомі люди бажають випустити на ринок свої лінії товару, то LR – це перший їхній надійний помічник. З ім’ям німецького бренду LR тісно пов’язане ім’я Брюса Уїлліса (Bruce Willis), Хайді Клум (Heidi Samuel), Бориса Беккера (Boris Bekker), Міхаеля Шумахера (Michael Schumache).

С помощью интернета снять жилье за рубежом стало гораздо проще и если вам нужна аренда квартиры в тель-авиве или где-то в другом месте, то зайдя на сайт можно выбрать жилье по фтографиях и описанию руководствуясь своими предпочтениями и возможностями.

Залишити коментар